Salio Equisport Resort dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

fot. archiwum PHN

Salio położony jest w spokojnej okolicy, nieopodal Łodzi i tylko godzinę z Warszawy. Dogodna lokalizacja oraz łatwy dojazd sprawiają, że obiekt wypoczynkowy z hotelem dla koni, mini zoo i mini golfem cieszy się ogromną popularnością.

Ofertę konferencyjną i wypoczynkową ośrodka wzbogaca cała gama imprez jeździeckich. Cyklicznie organizowane są tu zawody jeździeckie rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Salio oferuje 69 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach, salę bilardowa, boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz miejsce na grilla i ognisko. Słynie z doskonałej, loftowej restauracji oraz jednej ze swoich największej atrakcji: browaru, w którym serwowane są cztery piwa własnej produkcji.

Elżbieta Lendo i Paulina Wyszkowska/fot. archiwum PHN

Paulina Wyszkowska właścicielka obiektu, powiedziała: „Przyłączyliśmy się do Polskich Hoteli Niezależnych, ponieważ to wyjątkowo zintegrowana Grupa, serdeczni ludzie i rodzinna atmosfera na spotkaniach, w których miałam możliwość uczestniczyć. Od jakiegoś czasu obserwujemy z jaką energią, pasją, w jak bardzo szerokim spektrum hotelarze Grupy współdziałają i jaki wkład wnoszą w rozwój i promocję polskich hoteli, a tym samym polskiej turystyki. Utożsamiamy się również z wartościami PHN, które na co dzień pielęgnujemy w Salio Equisport Resort: nowoczesność, ale z pełnym poszanowaniem tradycji, gościnność, ale taka, z której powinna słynąć Polska.

I jeszcze jeden aspekt, być może kluczowy, który z pewnością zaważył na mojej ostatecznej decyzji o dołączeniu do Grupy. W Polskich Hotelach Niezależnych kobiety nie tylko mają swój głos, ale cała organizacja promuje ich ogromną rolę w turystyce. Zorganizowane wydarzenia jak Konferencja Kobieta Hotelarz czy Campy Hotelarek, stworzyły doskonałą możliwość do spotkania się wielu fantastycznych, inspirujących kobiet z branży, a wyjątkowa atmosfera sprzyjała nawiązaniu wartościowych dyskusji i trwałych relacji biznesowych. Uważam to za niezwykle cenną inicjatywę, której efekty są nie do przecenienia. Udział w wydarzeniach organizowanych przez PHN pozwolił mi na własną ocenę organizacji, z całą pewnością profesjonalnej, szczerze otwartej na współpracę z polskimi obiektami, do której dzisiaj i ja, z niekłamaną przyjemnością mogę Państwa zaprosić.”

Elżbieta Lendo, Prezes Zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne, podkreśliła: „W sposób szczególny zależało nam na rozpoczęciu współpracy z obiektem, który zlokalizowany w samym środku Polski, ale wśród łąk i lasów, będzie wspaniałym wypełnieniem oferty PHN dla Gości, którzy poszukują kameralnej, ale jakże wyjątkowej infrastruktury do aktywnego spędzania czasu,. Wysoki i nietuzinkowy standard, jednak bez zobowiązującej atmosfery, smaczna kuchnia z oparta na regionalnych produktach, atrakcje dla rodzin, oryginalne aranżacje i niepowtarzalny klimat z naturą i przyrodą na wyciągnięcie ręki, z pewnością pokochają goście naszej Grupy. Cieszymy się na współpracę z właścicielką obiektu, Panią Pauliną Wyszkowską, hotelarką, która wniosła w naszą Grupę wiele pozytywnych emocji i inspiracji do dalszego działania na rzecz naszych członków i branży hotelarskiej. Witamy w naszej Rodzinie i życzymy owocnej współpracy.”

Hotel Kristoff dołączył do Grupy Polskich Hoteli Niezależnych