Saksonia zaprasza na ITB Now 2021 w wersji cyfrowej

Saksonia jest najpopularniejszym kierunkiem podróży kulturalnych w Niemczech i po raz pierwszy w 50-letniej historii Targów ITB została mianowana Oficjalnym Kierunkiem Kulturalnym Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB Berlin. Saksonia jest pierwszym niemieckim krajem związkowym uhonorowanym tym prestiżowym tytułem przez największe na świecie targi turystyczne.

Na Targach ITB Saksonia promować się będzie, jako znaczący kierunek podróży kulturowych i city break hasłem “Saksonia – poczuj rytm sztuki”. W targach weźmie udział 26 partnerów reprezentujących saksońskie firmy i instytucje kulturalne, artystyczne i turystyczne.

Na platformie cyfrowej https://www.itb.com/now codziennie, w godzinach 8.00 – 20.00, będą prezentowane bezpłatnie najważniejsze wydarzenia i informacje turystyczne z Saksonii.

Będą prezentowane między innymi: wystawa malarstwa Jana Vermeera planowaną w Dreźnie w 2021 roku, nowe oferty wystawiennicze saksońskich zamków, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Wagnera – WAGNER 22 w Lipsku i Chemnitz, atrakcje Chemnitz – Europejskiej Stolicy Kulturalnej 2025. Saksońska Kawiarnia Kulturalna przedstawi między innymi „ SAX-Talk – na saksońskie kulturalne przystawki “ (prezentacja 10 marca od w godzinach 11.00 – 11.30).

Polskie biura podróży zaproszone są na dwa polskojęzyczne 40 minutowe webinary: wtorek 9 marca i czwartek 11 marca o godzinie 16.00.
Poprowadzi je Barbara Klary, przedstawicielka TMGS w Polsce.

Pełny program, na który złożą się wyjątkowe i unikalne wywiady, filmy i prezentacje, webinary, będzie opublikowany na naszej targowej „mikrostronie”

Bezpłatna rejestracja na Targi ITB:

Na stronie : https://www.itb.com/ITBBerlinNOW/Tickets/
wpisz kod ITBNOW-MFGN3CH6Q8Y4ZFT9, w polu “Redeem a voucher” i postępuj zgodnie z instrukcją.
Po założeniu profilu na mikrostronie Saksonii dostępna będzie bogata oferta targowa i możliwość umówienia indywidualnych spotkań.
Każde ponowne zalogowanie przez www.itb-now.com.

Ważne – bezpłatny kod upoważniaj jedynie do odwiedzenia stoiska i atrakcji Saksonii podczas targów.

Pytania i informacje dodatkowe: kontakt – Barbara Klary, Przedstawicielka TMGS (Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen) w Polsce.
Email : [email protected]; mob:+48 515 079 854

Saksonia Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

 

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center