Ryanair wchodzi w rezerwacje hotelowe

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła wejście w partnerstwo z Booking.com, światowym liderem w zakresie rezerwacji zakwaterowania online. Dzięki współpracy linii lotniczej Ryanair z Booking.com klienci skorzystają z:
• najlepszych, gwarantowanych cen na wszelkie rodzaje noclegów
• ponad 550 000 hoteli i innych obiektów w 209 krajach
• 25 kategorii obiektów noclegowych, ponad 40 mln opinii klientów
• możliwości zarezerwowania noclegu podczas dokonywania zakupu biletu lotniczego na stronie Ryanair.com
Jest to kolejny z etapów realizacji Programu: „Always Getting Bettter”, polegającego na nieustannym wprowadzaniu coraz lepszych rozwiązań dla klientów, takich jak np. nowa strona internetowa oraz aplikacja mobilna z mobilnymi kartami pokładowymi, oraz pakiety usług: Family Extra i Business Plus, co dowodzi, że Ryanair oferuje dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu (CMO) z linii lotniczej Ryanair, powiedział: „Ryanair z przyjemnością ogłasza wejście w partnerstwo z Booking.com, światowym liderem w zakresie rezerwacji zakwaterowania przez Internet, co jest kolejnym przykładem wprowadzania przez nas coraz lepszych rozwiązań online. Ryanair przewiezie w tym roku 89 mln pasażerów po najniższych możliwych cenach, a partnerstwo z portalem Booking.com zagwarantuje im również najniższe ceny noclegów. Nasi klienci mogą rezerwować noclegi podczas dokonywania zakupu biletu lotniczego na naszej stronie internetowej. Dzięki temu, że latają właśnie z nami, zaoszczędzą jeszcze więcej”

Andre Manning, dyrektor globalnego działu PR w Booking.com dodał: „Naszą misją jest ułatwienie osobom podróżującym zarówno turystycznie, jak i służbowo, odkrywania najpiękniejszych miejsc na świecie, zarezerwowania noclegów i przyjemnego spędzenia tam czasu, bez względu na zasobność ich portfela. Cieszymy się, z wyłącznego partnerstwa z przewoźnikiem Ryanair i dynamicznego wzrostu w bardzo krótkim czasie liczby noclegów zarezerwowanych na jego stronie internetowej. Booking.com dzięki ofercie ponad 550 000 obiektów, może zaoferować klientom Ryanair najlepsze opcje noclegów, w każdym miejscu, do którego się wybiorą”