Ryanair uruchamia 7 nowych połączeń

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła swój letni rozkład lotów z lotniska Warszawa-Modlin. Znalazło się w nim siedem nowych połączeń: Ateny, Lizbona, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt i Teneryfa.

Liczba połączeń dziennych z Modlina wzrośnie do 32 dziennie. Tygodniowo odbywać się będzie z tego lotniska 158 lotów, co oznacza wzrost o 28 proc. Zwiększenie liczby klientów o 600 tys., zwiększy ich liczbę w ciągu roku do 2,5 mln.
23 października Ryanair oficjalnie otworzy swoją bazę właśnie w Modlinie. Zainwestuje w nią ponad 180 mln dolarów, będą w niej stacjonowac dwie maszyny w barwach lini. Dwa razy dziennie z Modlina będą latać samoloty do Wrocławia i Gdańska.
Z okazji ogłoszenia nowego rozkłądu lotów, Ryanair rozpoczął wyprzedaż 100 tysięcy biletów na wszystkie trasy. Wyprzedaż potrwa do północy w najbliższy poniedziałek i obejmuje loty do stycznia 2015 roku.

Michael O’Learry z Ryanair, powiedział: „Z przyjemnością, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce ogłaszamy letni rozkłąd lotów. Siedem nowych połączeń to dobra wiadomośc dla turystów i biznesmenów z Polski. Polscy klienci latają naszymi samolotami z powodu niskich cen, wysokiej jakości usług i coraz większej siatce dogodnych połączeń.”
Nowe połączenia w sezonie letnim 2015:
Ateny – raz w tygodniu
Lizbona – raz w tygodniu
Fuerteventury – raz w tygodniu,
Glasgow – trzy razy w tygodniu
,Gran Canaria – trzy razy w tygodniu
Madryt – pięć razy w tygodniu
Teneryfa – dwa razy w tygodniu.
Oprócz tego zwiększona zostanie częstotliwość lotów na innych trasach:
Alicante z 2 do 3 w tygodniu
Barcelona z 3 do 5 w tygodniu
Bruksela z 1 do 2 dziennie
Eindhoven z 3 do 4 w tygodniu
Gdańsk z 1 do 2 dziennie
Mediolan z 4 do 7 w tygodniu
Oslo z 6 do 7 w tygodniu
Paryż z 3 do 7 w tygodniu
Rzym z 6 do 7 w tygodniu
Wrocław z 1 do 2 dziennie