Ryanair ulepszył stronę www

Linia lotnicza Ryanair wprowadziła 12 czerwca nową opcję na stronie Ryanair.com. Dotyczy ona atrakcji turystycznych i innych przydatnych podróżnym informacji.

Nowa sekcja na stronie internetowej Ryanaira zawiera:

• Hotele, noclegi i miejsca, gdzie można zjeść posiłki
• Co warto zobaczyć i zrobić
• Informacje na temat życia nocnego oraz miejsc, gdzie można zrobić zakupy
• Mapy i ogólne informacje o mieście
• Loty, opłaty i informacje o lotniskach
• Wypożyczalnie samochodów, parking i dojazd z lotniska
• Przewodniki po każdym miejscu do pobrania w formacie PDF

Wkrótce, już tego lata zostanie wprowadzona nowa aplikacja na smartfony, trwają również intensywne prace nad mobilnymi kartami pokładowymi oraz stroną internetową na urządzenia mobilne, jak również pakietami usług skierowanych dla rodzin oraz klientów biznesowych.

Kenny Jacobs z Ryanaira, dyrektor ds. marketingu (CMO) powiedział: “Ryanair.com odwiedza 4 miliony osób codziennie, co oznacza, że jest to ulubiona strona dotycząca podróżowania w Europie. Cały czas poprawiamy funkcjonalność strony oraz informacje na niej dostępne. Z przyjemnością wprowadzamy kolejną opcję, a mianowicie oferujemy pasażerom szczegółowe przewodniki po każdym z 186 miejsc docelowych w 30 krajach, do których latamy w Europie i Afryce Północnej. Przewodniki te zawierają informacje na temat możliwości noclegowych, wyżywienia oraz atrakcji turystycznych, sprawiając, że strona Ryanair.com staje się numerem jeden, jeżeli chodzi o źródło informacji dla osób planujących podróż. Jest to częścią naszego planu nieustannego poprawiania narzędzi i systemów online. Uważamy, że wprowadzenie informacji o naszych miejscach docelowych jest kolejnym sygnałem tego, że platforma Rynair.com dynamicznie się rozwija.”