Ryanair – prawie 100 mln pasażerów przez 15 lat działalności w Polsce

15 lat Ryanaira w Polsce/archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair oficjalnie świętuje rocznicę wejścia na polski rynek. Na znacznej części polskich lotnisk jak Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin Ryanair zainaugurował loty z początkiem sezonu zimowego 2005/2006, choć wyjątkiem jest Wrocław, który jako pierwszy powitał samolot Ryanaira już w marcu.

 

Obecnie Ryanair operuje z 12 polskich lotnisk, w tym 6 baz operacyjnych w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach,  Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Przez ten czas z usług Ryanaira w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób na trasach do/z oraz wewnątrz kraju.

Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała Cieszymy się, że możemy świętować 15-lecie Ryanaira w Polsce. W ciągu ostatnich 15 lat Ryanair obserwuje rosnące zapotrzebowanie na swoje trasy. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku na trasie Wrocław – Londyn Stanstd. Dziś oferujemy ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużyliśmy prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.

Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, w piątek 30 października, w godzinach od 11:00 do 12:00, rozpoczniemy specjalną promocję „Happy Hour” w ramach całej naszej polskiej siatki połączeń. Loty już od 29 zł będzie można zarezerwować wyłącznie na stronie Ryanair.com.

Ryanair – zimowy rozkład lotów zredukowany o 60 proc.

                            

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center