Ryanair poleci do Lizbony i na Majorkę

W siatce połączeń przewoźnika na lato 2017 znalazły się dwie nowe trasy z Wrocławia, do Lizbony i na Majorkę.
Dzięki nowym połączeniom Ryanair obsłuży we Wrocławiu o 16 proc. więcej klientów.
Linia lotnicza oficjalnie otworzyła “Travel Labs Polska” – nowoczesne centrum IT we Wrocławiu. Firma ogłosiła również rozkład lotów na lato 2017.
Ponadto, Ryanair otworzy w listopadzie swój pierwszy hangar w Polsce, na lotnisku we Wrocławiu, w którym utrzymywane, konserwowane oraz sprawdzane będą samoloty Ryanaira. Ryanair zainwestuje w budowę hangaru 5 mln EURO i utworzy 150 wysoko wykwalifikowanych miejsc pracy.
Michael O’Leary prezes Ryanaira powiedział: “Z przyjemnością ogłaszamy rozkład lotów z Wrocławia na lato 2017, wprowadzając 2 nowe trasy do Lizbony i na Majorkę. Łącznie Ryanair obsłuży 1,5 mln pasażerów i przyczyni się do utworzenia 1 100 miejsc pracy na lotnisku we Wrocławiu.
Dziś oficjalnie otwieramy również Travel Labs Polska – nasze centrum IT we Wrocławiu, gdzie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży IT, pasjonatów innowacji w dziedzinie rozwiązań cyfrowych. Wszystkich zainteresowanych karierą w Travel Labs Polska zapraszamy na dzień otwarty 22 września w godzinach 15:00 – 20:00 w Nicolas Business Centre. Jesteśmy dumni z pozycji lidera rynku linii lotniczych w Polsce. Nowe inwestycje: Travel Labs Polska – centrum IT oraz dwustanowiskowy hangar we Wrocławiu potwierdzają nasze zaangażowanie i zainteresowanie dalszym rozwojem w Polsce. Nasz rozkład lotów na lato 2017 obejmuje nowe trasy zarówno z lotniska Warszawa Modlin, jak i z lotniska Chopina. Łącznie Ryanair obsłuży w Polsce ponad 10 milionów klientów utwierdzając pozycję nr 1 na rynku.”
POWIĄZANE WPISY
30 lipca 2026
Wizz Air uruchomi z Modlina połączenie do Santiago de Compostela
Santiago de Compostela dołączy do siatki połączeń Wizz Aira z lotniska Warszawa-Modlin.…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Hanoi
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na bezpośrednie rejsy z Warszawy…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
PLL LOT świętuje 80 lat połączeń do Paryża, Pragi i Sztokholmu
Paryż, Praga i Sztokholm od 80 lat nie znikają z siatki połączeń PLL LOT. Rejsy do tych…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w letniej siatce FlixBusa
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w Polsce oraz wybrane kurorty w krajach bałtyckich…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Cyprus Airways dołącza do partnerów Air France
Cyprus Airways został nowym partnerem Air France. Zawarta przez przewoźników umowa…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Air France zachęca do zwiedzania Paryża podczas przesiadki. Rusza Paris Stopover
Air France uruchomił nową usługę Paris Stopover, która pozwala pasażerom wykorzystać…
0 Komentarzy1 Minuty
24 lipca 2026
RDOŚ wydał decyzję środowiskową dla rozbudowy Lotniska Chopina. Modernizacja wchodzi w decydującą fazę
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał decyzję o środowiskowych…
0 Komentarzy2 Minuty
23 lipca 2026
Corendon Airlines realizuje przeloty Górnika Zabrze w europejskich rozgrywkach
Corendon Airlines zorganizował przelot piłkarzy Górnika Zabrze do Stambułu, gdzie polski…
0 Komentarzy1 Minuty
22 lipca 2026
FlixBus: bliskie kierunki i nocne połączenia napędzają city breaki
Bezpośrednie połączenie, krótki czas podróży i atrakcyjna cena to trzy najważniejsze…
0 Komentarzy3 Minuty










