Ryanair poleci do Lizbony i na Majorkę

archiwum Ryanair'a

W siatce połączeń przewoźnika na lato 2017 znalazły się dwie nowe trasy z Wrocławia, do Lizbony i na Majorkę.

Dzięki nowym połączeniom Ryanair obsłuży we Wrocławiu o 16 proc. więcej klientów.
Linia lotnicza oficjalnie otworzyła “Travel Labs Polska” – nowoczesne centrum IT we Wrocławiu. Firma ogłosiła również rozkład lotów na lato 2017.
Ponadto, Ryanair otworzy w listopadzie swój pierwszy hangar w Polsce, na lotnisku we Wrocławiu, w którym utrzymywane, konserwowane oraz sprawdzane będą samoloty Ryanaira. Ryanair zainwestuje w budowę hangaru 5 mln EURO i utworzy 150 wysoko wykwalifikowanych miejsc pracy.

Michael O’Leary prezes Ryanaira powiedział: “Z przyjemnością ogłaszamy rozkład lotów z Wrocławia na lato 2017, wprowadzając 2 nowe trasy do Lizbony i na Majorkę. Łącznie Ryanair obsłuży 1,5 mln pasażerów i przyczyni się do utworzenia 1 100 miejsc pracy na lotnisku we Wrocławiu.
Dziś oficjalnie otwieramy również Travel Labs Polska – nasze centrum IT we Wrocławiu, gdzie zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży IT, pasjonatów innowacji w dziedzinie rozwiązań cyfrowych. Wszystkich zainteresowanych karierą w Travel Labs Polska zapraszamy na dzień otwarty 22 września w godzinach 15:00 – 20:00 w Nicolas Business Centre. Jesteśmy dumni z pozycji lidera rynku linii lotniczych w Polsce. Nowe inwestycje: Travel Labs Polska – centrum IT oraz dwustanowiskowy hangar we Wrocławiu potwierdzają nasze zaangażowanie i zainteresowanie dalszym rozwojem w Polsce. Nasz rozkład lotów na lato 2017 obejmuje nowe trasy zarówno z lotniska Warszawa Modlin, jak i z lotniska Chopina. Łącznie Ryanair obsłuży w Polsce ponad 10 milionów klientów utwierdzając pozycję nr 1 na rynku.”