Ryanair połączy w październiku Wrocław z Legolandem

fot. Wiktor Wolniak/lotnisko we Wrocławiu

Linia lotnicza Ryanair dodała Billund w Danii do zimowego rozkładu lotów z lotniska we Wrocławiu. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, powiedział: „To fantastyczna wiadomość. Cieszymy się tym bardziej, że nowość ucieszy najbardziej naszych najmłodszych pasażerów. Lotnisko położone jest niedaleko Legolandu. Droga zajmuje spacerem kilkadziesiąt minut. Podczas pobytu w Billund warto odwiedzić także Lalandię. To miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. Jest park wodny ze zjeżdżalniami, place zabaw, są restauracje, sklepy, a nawet stok narciarski.”

Pierwszy lot z Wrocławia do Billund zaplanowany jest na 31 października. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele – według rozkładu:
• środa – wylot z Wrocławia o godzinie 21.15, lądowanie w Billund o godzinie 22.45; w przeciwnym kierunku: wylot z Billund o godzinie 19.20, lądowanie we Wrocławiu o 20.50;
• niedziela – wylot z Wrocławia o 8.10, lądowanie w Billund o 9.40; w przeciwnym kierunku: wylot z Billund o godzinie 6.15, lądowanie we Wrocławiu o 7.45.

Cezary Pacamaj, wiceprezes Portu Lotniczego Wrocław, dodał: „Lot z Wrocławia do Billund potrwa zatem półtorej godziny. To oznacza, że osoby podróżujące z Polski do Danii, w różnych celach, zyskują wygodne i szybkie połączenie. Samolot jest w tym przypadku bardzo atrakcyjną alternatywą wobec samochodu.”

Ryanair połączy Wrocław z Mazurami

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center