Ryanair połączy Kraków z Poznaniem i Tuluzą

fot. archiwum Ryanaira

W najbliższym zimowym rozkładzie lotów irlandzkiego przewoźnika znalazły się dwa nowe połączenia: z Krakowa do Poznania oraz z Krakowa do Tuluzy. Liczba tras Ryanaira w sezonie zimowym z i do Polski wzrosła do 223.

Ryanair konsekwentnie rozwija sieć połączeń krajowych a połączenie między Poznaniem i Krakowem będzie jedynym połączeniem lotniczym między tymi miastami. Ryanair planuje dwa loty tygodniowo z Krakowa do Tuluzy i cztery tygodniowo z Krakowa do Poznania.

Dyrektor handlowy Ryanair, Jason McGuinness, powiedział: „Jako linia lotnicza nr 1 w Europie, Ryanair z przyjemnością ogłasza nasz zimowy rozkład lotów 22/23 dla Polski z 223 trasami do popularnych miejsc w całej Europie, w tym nowymi trasami do/z Tuluzy i Poznania. Chociaż nasz harmonogram oferuje duży wybór, popyt szybko rośnie, więc klienci powinni wcześniej zarezerwować wyjazdy w sezonie zimowym, aby zapewnić najniższe możliwe ceny.

Aby uczcić dzisiejsze ogłoszenie i ożywienie ruchu turystycznego w Polsce w okresie zimowym, Ryanair uruchomił ograniczoną czasowo wyprzedaż miejsc z biletami dostępnymi już od 89,00 zł na podróż od 22 października 2022 do marca 2023, które należy zarezerwować do czwartku 9 czerwca.”

Ryanair przewiózł w maju ponad 15 mln pasażerów