Ryanair od jesieni startuje z Krakowa do Izraela

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu od 7 listopada – loty realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia z Krakowa do Ejlatu, przewoźnik oferuje promocyjną cenę biletów na tej trasie od 129 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Oferta będzie ważna od środy (8 lipca) do piątku do północy (10 lipca).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu (Izrael). Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od 7 listopada. Nasze nowe połączenie z Krakowa do Ejlatu będzie dostępne w sprzedaży na www.ryanair.com w atrakcyjnej cenie od 129 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby zarezerwowali je natychmiast. Szczegóły na stronie www.ryanair.com.”

Jan Pamuła, prezes zarządu Kraków Airport dodał: „Uruchamiane z początkiem sezonu zimowego połączenie do Ovdy stanowi niezwykle ciekawą ofertą turystyczną dla mieszkańców Małopolski. Jest to propozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych wypoczynkiem na izraelskim wybrzeżu Morza Czerwonego, będącego pomostem pomiędzy Europą i Azją. Cieszymy się tym bardziej, iż jest to w naszej ofercie pierwsze połączenie rozkładowe poza Europę, a jednocześnie powrót Izraela, po kilkuletniej nieobecności, do siatki połączeń Kraków Airport. Wspaniałe plaże Morza Czerwonego, rafy koralowe, piękne górskie krajobrazy oraz łagodny klimat stanowią gwarancję udanego wypoczynku. Kierunek ten jest doskonałym uzupełnieniem, ogłoszonych wcześniej, połączeń zimowych na Wyspy Kanaryjskie.”