Ryanair – o 3 rejsy więcej na Korfu

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła 3 nowe połączenia z Polski na Korfu, które będą realizowane raz w tygodniu od 1 maja przyszłego roku.

Loty będą realizowane z Warszawy-Modlina, Katowic i Rzeszowa.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia na Korfu, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety należy zarezerwować do czwartku, do północy (15 października).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira powiedziała: “Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenia z Polski na Korfu. Loty rozpoczną się już 1 maja i będą realizowane raz w tygodniu. Trasy te są częścią rozkładu połączeń na sezon letni. Nasi klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada nową spersonalizowaną stronę internetową z nowymi funkcjami, w tym opcją zatrzymania ceny, recenzjami klientów, a także nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie wprowadzone dotychczas zmiany udowadniają, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.”