Ryanair na długi listopadowy weekend. W ofercie Albania, Hiszpania i Cypr

fot. materiały prasowe

Ryanair prezentuje kierunki podróży na długi weekend listopadowy. W tym roku 1 listopada wypada w środę, co oznacza, że biorąc wolne w poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek, można skorzystać z pięciu dni odpoczynku. Wraz z końcem października rozpoczyna się również zimowy rozkład lotów, a linie lotnicze wprowadzają do rozkładu nowe trasy.

Wśród kierunków w ofercie przewoźnika wyróżnia się Albania. Tirana to nowe połączenie w siatce połączeń Ryanair. W tej stolicy można odwiedzić takie miejsca jak Plac Skanderbega, Meczet Etham Beja czy Muzeum Historyczne Tirany. Loty Ryanair do Tirany odbywają się z Warszawy (Modlin) i Krakowa.

Ryanair stawia też na połączenia do Hiszpanii. Do Alicante można dolecieć z Warszawy (Chopina), a do Malagi z Łodzi. Z kolei na Fuerteventurę Ryanair zabierze pasażerów z Krakowa. Oprócz Hiszpanii, krajem wartym rozważenia jako cel jesiennej podróży jest Portugalia. Do Lizbony można polecieć z Ryanairem z Wrocławia oraz, po raz pierwszy, z Poznania. Innym kierunkiem jest Pafos na Cyprze, gdzie można odwiedzić park archeologiczny Nea Pafos, Grobowce Królewskie i Zamek Pafos. Można tam polecieć m.in. z Warszawy (Chopin) i Poznania.

“Sezon jesienny jest już w pełni rozpoczęty, co oznacza, że temperatury w Polsce będą coraz niższe. A listopadowa aura może sprawić, że będziemy mieli ochotę złapać kilka dni odpoczynku w ciepłym miejscu. Na początku listopada podróżni mogą mieć nawet pięć dni wolnego, co stanowi idealną okazję do odpoczynku. Na obecny sezon jesienno-zimowy polecam szczególnie Hiszpanię, Portugalię, Maroko, Włochy oraz Cypr. Zachęcamy do zapoznania się z zupełnie nowym kierunkiem w naszej siatce połączeń – Albanią” – mówi Alicja Wojcik-Gołębiowska, country manager CEE & Baltics w Ryanair.