Ryanair – inauguracja nowych tras z Katowic i Krakowa

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanar świętowała początek letniego rozkładu lotów z Katowic i Krakowa oraz pierwszy lot inauguracyjny z Katowic do lot inauguracyjny do Hamburga oraz 7 nowych tras z Krakowa – na Kretę, do Lamezii, Lourdes, Pescary, Porto, Walencji i Wenecji.

Siatka połączeń Ryanaira z Krakowa na lato 2017 obejmuje 41 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia do Grecji, Hiszpanii i Włoch, zaś siatka połączeń z Katowic – 6 tras, w tym typowo wakacyjne połączenia na Kretę i na Korfu.

Z okazji uruchomienia letniego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Krakowa na podróż w kwietniu już od 56 zł oraz bilety z Katowic do Hamburga na podróż w kwietniu już od 19 zł (bilety w obniżonych cenach dostępne są na Ryanair.com tylko do poniedziałku 3 kwietnia do północy).

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: “Wreszcie rusza letni rozkład lotów, a wraz z nim nasze nowe połączenia z Krakowa na Kretę, do Lamezii, Lourdes, Pescary, Porto, Walencji i Wenecji oraz nowe połączenie z Katowic do Hamburga. Klienci Ryanaira mogą w sezonie letnim 2017 wybrać jedną z 41 tras ze stolicy Małopolski m. in do Grecji, Hiszpanii i do Włoch oraz jedną z 6 tras ze stolicy Górnego Śląska m. in na Kretę i na Korfu. Ryanair nadal będzie rozwijał siatkę połączeń z Krakowa, a już w październiku dołączy do niej kolejnych 16 tras m. in. do Izraela, Maroka czy na Ukrainę. A już w październiku dołączą kolejne trasy z Katowic m. in. do Aten, Mediolanu i Edynburga.”