Ryanair i SAP Concur zawierają umowę dotyczącą podróży służbowych

fot. materiały prasowe

Ryanair zawarł nową umowę z marką SAP Concur w obszarze zarządzania podróżami, wydatkami i fakturami. Celem tej współpracy jest integracja cen biletów Ryanair oraz siatki ponad 3300 lotów dziennie do ponad 230 miejsc docelowych w 36 krajach, umożliwiając bezpośredni dostęp do nich poprzez Concur Travel.

Klienci korporacyjni, którzy zarezerwują loty Ryanair bezpośrednio za pośrednictwem tego rozwiązania podróżnego, skorzystają na usprawnieniach, w tym na zautomatyzowanym zarządzaniu wydatkami i wygodzie związanej z wprowadzaniem szczegółów rezerwacji do rozwiązań SAP Concur, co ograniczy wszelkie niepotrzebne czynności administracyjne.

„Z przyjemnością ogłaszamy nasze nowe, partnerstwo z SAP Concur, które umożliwi firmom dostęp do niskich cen biletów Ryanair i wiodącej w branży sieci 3300 lotów dziennie do ponad 230 miejsc docelowych. Nasze niskie ceny i wysoka częstotliwość lotów doskonale nadają się do podróży służbowych, oszczędzając pieniądze i czas firm. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z SAP Concur w nadchodzących latach, ponieważ Ryanair nadal rośnie, aby przewieźć 300 milionów pasażerów rocznie do 2034 roku” – powiedział Dara Brady, director of marketing & digital w Ryanair.

„Cieszymy się, że możemy bezpośrednio współpracować z Ryanair nad tymi inicjatywami, aby zapewnić większą wartość naszym klientom korporacyjnym w zakresie podróży i wydatków. Umowy te pokazują zaangażowanie Ryanair w podróże służbowe i menedżerów ds. podróży służbowych” – dodał Paul Dear, regional vice president supplier services EMEA, SAP Concur.

Ryanair ogłasza letni rozkład lotów do Maroka z nową bazą w Tangerze

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center