Ryanair – dzień otwarty dla zainteresowanych pracą

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Buzz, wchodząca w skład Grupy Ryanair ogłosiła dużą akcję rekrutacyjną dla personelu pokładowego do swoich baz w Warszawie Modlin i Krakowie w ramach odbudowy ruchu po pandemii. Buzz organizuje dzień otwarty i zaprasza wszystkich zainteresowanych kandydatów do hotelu Hilton Warsaw City o godz. 10:00 15 września wraz z CV.

Buzz szykuje się do odbioru pierwszego samolotu Boeing 737-8200 „Gamechanger”, który pomoże Buzzowi obniżyć koszty, zużycie paliwa oraz hałas i emisję CO2. Ta inwestycja w nowe samoloty pogłębia zaangażowanie Buzza w ochronę środowiska jako linii lotniczej wchodzącej w skład najbardziej ekologicznej grupy lotniczej w Europie, a także stwarza nowe możliwości pracy dla personelu pokładowego.

Tomasz Ostojski, Head of Inflight, powiedział: „Cieszymy się z ogłoszenia nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego w Polsce. Te ekscytujące możliwości dają kandydatom szansę na znalezienie najlepszej pracy dla załóg pokładowego w branży oraz możliwość pracy w największej grupie linii lotniczych w Europie, gdzie ciężka praca jest nagradzana szybkimi możliwościami rozwoju kariery. Załogi pokładowe Buzz korzystają z bezpłatnych szkoleń, świetnego wynagrodzenia, najlepszego w branży grafiku pracy (5/3 – pięć dni pracy, trzy dni wolnego), możliwości rozwoju i szkoleń na światowym poziomie.
Podczas pandemii Buzz ściśle współpracował z ludźmi, aby ratować miejsca pracy. Teraz z przyjemnością zaczynamy planować powrót do wzrostu w nadchodzących latach, gdy wychodzimy z kryzysu Covid-19. Odpowiedni kandydaci powinni mieć doskonałe umiejętności obsługi klienta i uwielbiać podróże!”.

Zainteresowanych kandydatów Buzz zaprasza na dzień otwarty wraz z CV. Szczegóły poniżej.
Data: 15 wzreśnia
Godzina: 10:00
Miejsce: Hotel Hilton Warsaw City, ul. Grzybowska 63

Ryanair połączy Wrocław z Anglią, Cyprem, Danią, Portugalią i Włochami