Ryanair dołączył do sieci Hidden Disabilities Sunflower

fot. Ryanair

Ryanair został pierwszą irlandzką linią lotniczą, która dołączyła do sieci Hidden Disabilities Sunflower, uznając smycze Sunflower – rozpoznawalny na całym świecie symbol niewidocznej niepełnosprawności. Ta nowa inicjatywa stanowi część ciągłej koncentracji linii lotniczych na doświadczeniu klienta, umożliwiając pilotom Ryanair, personelowi pokładowemu i zespołom wsparcia dalsze wspieranie klientów, ułatwiając podróż i czyniąc ją bardziej dostępną dla wszystkich.

Przy ponad 1,5 mln klientów Ryanair wymagających specjalnej pomocy każdego roku, linia lotnicza, przy wsparciu Hidden Disabilities Sunflower, opracowała i przeprowadziła kompleksowy roczny program szkoleniowy, aby zidentyfikować Słonecznik i pomóc swoim zespołom w głębszym zrozumieniu niewidocznych niepełnosprawności. Załoga Ryanair w 90 lokalizacjach jest gotowa wspierać osoby noszące Słonecznik oferując im pomoc, zrozumienie lub po prostu więcej czasu.

“Jako pierwsza linia lotnicza w Europie, Ryanair przewozi ponad 165 milionów pasażerów rocznie, z czego ponad 1,5 miliona wymaga specjalnej pomocy i jest pod opieką naszego specjalnego zespołu ds. pomocy specjalnej. W związku z tym cieszymy się, że jesteśmy pierwszą irlandzką linią lotniczą, która uznała Sunflower Lanyards, umożliwiając naszym 17 tys. pracownikom w 90 bazach załogi lepsze wspieranie naszych klientów z niewidoczną niepełnosprawnością. Po wprowadzeniu tego lata kompleksowego szkolenia “Ukryte niepełnosprawności”, jesteśmy niezwykle dumni, że nasi piloci, załoga i zespoły wsparcia są teraz w pełni przygotowani do zapewnienia dodatkowego wsparcia, pomocy lub czasu niezbędnego dla naszych klientów z ukrytymi niepełnosprawnościami” – powiedziała Tracy Kennedy z linii lotniczej Ryanair.

“Jesteśmy zachwyceni, że Ryanair, największa europejska linia lotnicza pod względem liczby regularnych pasażerów, dołączył do globalnej sieci Hidden Disabilities Sunflower. Pasażerowie z niewidoczną niepełnosprawnością mogą latać do 36 krajów wiedząc, że będą wspierani przez załogę Ryanair na 228 lotniskach. Podróżowanie staje się coraz bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych, rozszerzając możliwości eksploracji, pracy i zabawy. Osoby noszące Słonecznik spotkają się z życzliwością, cierpliwością i zrozumieniem ze strony zespołu Ryanair od odprawy do końca lotu” – dodał Tristan Casson-Rennie, dyrektor regionalny, Irlandia i Irlandia Północna dla firmy Hidden Disabilities Sunflower.

Ryanair – wzrost liczby pasażerów we wrześniu do 15,9 mln