Ryanair – bony upominkowe dla biznesu

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, wprowadziła bony upominkowe dla biznesu, najnowszą inicjatywę, w ramach której pracodawcy mogą nagrodzić swoich najlepszych pracowników.

Bony upominkowe Ryanair to idealny sposób na zmotywowanie oraz zachęcenie pracowników do jeszcze bardziej wydajnej pracy. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 miast w 33 krajach.
Bony upominkowe Ryanair dla biznesu o wartości od 10 euro do 500 euro, do których dodać można spersonalizowane życzenia, dostępne są na booking page on the Ryanair.com website.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział: „Bony upominkowe Ryanaira to produkt bardzo popularny o każdej porze roku. Teraz wprowadzamy bony upominkowe dla biznesu, najnowszą inicjatywę, w ramach której pracodawcy mogą nagrodzić swoich najlepszych pracowników.
Bony upominkowe Ryanair dla biznesu dostępne są w trzech walutach: euro, funt oraz złoty. Bony są ważne na wszystkie loty w ramach całej siatki połączeń Ryanaira. Aby skorzystać z oferty, prosimy wejść na stronę Ryanair.com już teraz.”