Ryanair będzie od marca latał z Modlina do Kopenhagi

archiwum Rynair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła uruchomienie dodatkowego, nowego połączenia na lato 2015 (od 26 marca 2015 roku) z Warszawy/Modlin do Kopenhagi (1 x dziennie). Kopenhaga będzie jednym z ośmiu nowych kierunków, które Ryanair uruchamia latem 2015 roku. Oprócz niej, nowościami obsługiwanymi z Modlina będą: Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Lizbona, Madryt, Teneryfa.

Klaudia Kałążna – manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair, powiedziała: „Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego połączenia z Warszawy/Modlin do Kopenhagi na lato 2015. Ryanair bardzo dynamicznie zwiększa swą obecność w Warszawie/Modlin: w ostatni czwartek (23 października) uruchomiliśmy tutaj swoją bazę z dwoma stacjonującymi samolotami, jak również od wczoraj (28 października) latamy stąd dwa razy dziennie na trasach krajowych: do Gdańska i Wrocławia.
Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Kopenhagi z Warszawy/Modlin na lato 2015, ogłaszamy wyprzedaż 100 000 biletów na trasach europejskich w cenach rozpoczynających się od 84 zł na podróż w listopadzie, grudniu i styczniu. Ponadto Ryanair ogłasza wyprzedaż biletów na loty z Warszawy do Gdańska i Wrocławia w cenach rozpoczynających się od 19 zł na podróż od listopada 2014 do stycznia 2015 roku.”