Ryanair akceptuje płatność kartą UATP.

archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o zawarciu nowej umowy z UATP (Universal Air Travel Plan), w ramach której klienci korporacyjni będą mieli jeszcze więcej możliwości rezerwacji lotów w najniższych cenach.

Ryanair zaakceptuje płatność kartą korporacyjną UATP na wszystkich rynkach oraz we wszystkich walutach zarówno przy standardowej rezerwacji online jak i w aplikacji mobilnej.
Klienci Ryanaira mogą zarezerwować wyjazdy biznesowe i wakacyjne aż do października 2019 roku, oczywiście w najniższych cenach. W ramach programu ‘Always Getting Better’ mogą także korzystać z dodatkowych udogodnień:

• Obietnica ceny – znajdź tańszy lot, a my zwrócimy różnicę i dodamy 21zł na Twoje konto My Ryanair
• Obietnica punktualności – 90 proc. naszych lotów będzie na czas
• Obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego 105 zł za 20kg
• Loty łączone na lotniskach w Rzymie, Mediolanie i Porto, wkrótce więcej lotnisk
• Ryanair Rooms i zwrot 10 proc. w punktach Travel Credit

Robin Kiely, Head of Communication Ryanaira powiedział: „Miło nam poinformować, iż od teraz akceptujemy płatność kartą UATP, umożliwiając naszym klientom biznesowym rezerwację lotów w najniższych cenach na Ryanair.com. Dzięki akeptacji płatności kartą UATP rezerwacja lotów stanie się jeszcze prostsza dla naszych międzynarodowych klientów korporacyjnych.”

Wandy Ward, Wice Prezydent, Marketing and Communications dodał: „Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Ryanairem i jego klientami korporacyjnymi, którzy będą mogli korzystać ze swojej ulubionej metody płatności. Ryanair jest strategicznym graczem na rynku, a akceptacja kart UATP we wszystkich kanałach sprzedaży i na wszystkich rynkach to wygrana wszystkich klientów korporacyjnych.”