Ryanair: 600 tańszych biletów na 600-lecie Łodzi

Ryanair uczcił dziś (20 lipca) 600-lecie Łodzi uruchomieniem wyprzedaży, w ramach której oferuje dodatkowe 20 proc. zniżki na 600 biletów na wszystkich trasach do i z tego historycznego polskiego miasta.

Aby uczcić 600-lecie Łodzi, Ryanair oferuje 600 biletów z 20 proc. zniżką na wszystkie trasy do/z historycznego miasta. Sprzedaż ruszyła dziś (20 lipca) w południe na stronie Ryanair.com.

“Ryanair z przyjemnością przyłącza się do obchodów 600-lecia Łodzi. Aby uczcić ten kamień milowy, Ryanair oferuje 600 biletów z 20 proic. zniżką do i z historycznego miasta na wszystkich trasach. Sprzedaż rusza dziś w południe. Z niecierpliwością czekamy na powitanie tysięcy klientów na pokładzie naszych lotów do i z Łodzi tego lata” – powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska, country manager CEE & Baltics w Ryanair.

„Nasze miasto obchodzi 600. urodziny. Jak są urodziny, to muszą być prezenty, a te zawsze sprawiają radość zarówno wręczającym, jak i obdarowanym. Dziś z okazji okrągłego jubileuszu Łodzi, razem z linią lotniczą Ryanair, która ostatnio bardzo dynamicznie rozwija się w naszym mieście i lotnisku, mamy prezent: 600 tańszych biletów dla wszystkich, którzy zdecydują się lecieć w podróż z łódzkiego lotniska od września do marca przyszłego roku.” – podkreśla Dr Anna Midera, prezeska Portu Lotniczego Łódź.

Z Łodzi samolotami linii Ryanair można polecieć do Alicante, Brukseli Charleroi, Dublina, Mediolanu Bergamo, Londynu Stansted, a od października także do Malagi i Nottingham/East Midlands.