Ruszyły rejsy tanimi liniami Transavia do Paryża

archiwum Transavia

Bezpośrednie połączenie Warszawa-Paryż (Orly) dostępne jest 3 razy w tygodniu.

Samolot (o numerze lotu TO3780) będzie startował z portu lotniczego Paryż-Orly trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) o godzinie 06.20, by w Warszawie na Lotnisku Chopina wylądować o godzinie 8.45. Ceny przelotów w jedną stronę z Paryża do Warszawy zaczynają się już od 40 euro (w tym wszystkie opłaty i podatki). W drodze powrotnej samolot (o numerze lotu TO3781) startuje z Warszawy o godzinie 09.30, a ląduje na Lotnisku Paryż Orly o godzinie 11.55. Ceny biletów w jedną stronę na trasie Warszawa-Paryż (Orly) zaczynają się już od 35 euro.

Hervé Kozar, dyrektor handlowy linii Transavia, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z otwarcia nowego rejsowego połączenia z Warszawy do Paryża-Orly, które będzie dostępne 3 razy w tygodniu. Cieszymy się, że naszą ofertę będziemy mogli przedstawić także pasażerom z Polski. Z przyjemnością będziemy ich gościć na pokładzie naszych samolotów i oferować atrakcyjne ceny przelotów. Bardzo wierzymy w potencjał tego kierunku i chcielibyśmy go rozwijać w przyszłości.”

Radosław Gos, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina, dodał: „Pojawienie się zupełnie nowego przewoźnika, który po raz pierwszy rozpoczyna operowanie na Lotnisku Chopina jest dla nas dużym i ważnym wydarzeniem. Zwłaszcza, że ten nowy przewoźnik uruchamia bezpośrednie połączenie na lotnisko Paryż-Orly, którego dotychczas nie mieliśmy w siatce połączeń Lotniska Chopina. Poszerzanie oferty dogodnych połączeń z/do Warszawy i przybliżanie naszego miasta do świata to nasz strategiczny cel, nad którym codziennie pracujemy. Cieszymy się, że linia lotnicza Transavia nas w tym wspiera i życzymy jej doskonałych wyników i dalszego rozwoju.”