Royal Tulip Sand w Kołobrzegu już otwarty

Royal Tulip Sand w Kołobrzegu/fot. archiwum Louvre Hotels Group

8 czerwca w Kołobrzegu gości powitał hotel Royal Tulip Sand, pierwszy w Polsce nadmorski kurort działający pod szyldem najwyżej pozycjonowanej marki Louvre Hotels Group.

Liczący 114 pokoi luksusowy hotel zlokalizowany nad samym brzegiem morza jest owocem porozumienia między Louvre Hotels Group i Zdrojowa Invest & Hotels. Kompleksowe prace nad dostosowaniem istniejącego obiektu do standardu Royal Tulip rozpoczęły się z końcem 2020 roku. Objęły nie tylko pokoje i apartamenty hotelowe, ale także strefę spa, restaurację i przestrzenie publiczne budynku. Designerskie meble i wysokiej klasy materiały wykończeniowe tworzą w hotelu atmosferę królewskiego luksusu, która sprzyja błogiemu wypoczynkowi.

Andreas Tscherning, COO International Hotels, Louvre Hotels Group, powiedział: „Cieszymy się, że możemy otworzyć hotel marki Royal Tulip w Europie, a zarazem kolejny hotel w Polsce, która od wielu lat jest dla nas ważnym rynkiem.”

Hotel znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od plaży. Od lat cieszył się powodzeniem zarówno wśród turystów z polski, jak i zagranicznych gości, którzy tłumnie odwiedzali Kołobrzeg, będący jedną z najatrakcyjniejszych destynacji turystycznych na polskim wybrzeżu, przybywając z pobliskich metropolii, takich jak chociażby Berlin.

Łukasz Genera, dyrektor Royal Hotel Tulip Sand, podkreślił: „Gruntowna renowacja odmieniła oblicze obiektu, nadając mu charakter prawdziwie nowoczesnego kurortu. Goście będą mogli zrelaksować się w Sand Wellness oraz znów skosztować specjałów serwowanych w restauracji Sand{acz}, która została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska.”

Louvre Hotels Group wchodzi na rynek aparthoteli z marką Tulip Residences