Reprezentacja Polski nabierze sił w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie.

archiwum Hotelu Bryza

Piłkarze spędzą w Juracie 4 dni od 22 do 26 maja, podczas których mieszkać będą w luksusowych apartamentach z widokiem na morze a także korzystać z bogatej oferty nadmorskiego SPA.

Podopieczni trenera Adama Nawałki pierwszy etap przygotowań do mistrzostw Europy 2018 spędzą właśnie w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie na Półwyspie Helskim.
Będzie to zgrupowanie regeneracyjne. Kadrowicze zamieszkają w pokojach i apartamentach z widokiem na morze. Zaproszone zostały również rodziny piłkarzy. Lekkie treningi z widokiem na morze Największy nacisk położony będzie na wypoczynek po bardzo intensywnym sezonie ligowym, zatem przewidziane są zarówno codzienne treningi jak i różne formy rekreacji.

W trakcie tych 4 dni do dyspozycji piłkarzy będzie oddana cała infrastruktura hotelowa m.in.: kompleks basenów z łożami z widokiem na morze, strefa saun, centrum odnowy biologicznej, profesjonalna siłownia z nowoczesnym sprzętem, korty tenisowe.

Niewątpliwą atrakcją będzie trening cardio na tarasie z widokiem na Bałtyk.
Ponadto w trakcie pobytu zaplanowano również treningi na specjalnie wybudowanym w tym celu boisku piłkarskim.
Celem zgrupowania jest przede wszystkim czynny wypoczynek w mniej zobowiązującej atmosferze, którą zapewnia Hotel Bryza. Piłkarze będą mogli zintegrować się i przygotować do pracy, która czeka ich po powrocie z Juraty.

Regeneracyjne menu dla sportowców Hotel Bryza poza unikalna lokalizacją i luksusowym SPA słynie w dużej mierze z wyśmienitej kuchni, uwielbianej przez gości hotelu. Posiłki serwowane w Hotelu Bryza odznaczają się bogatymi walorami smakowymi. Są to dania nowoczesnej kuchni polskiej i europejskiej przygotowywane jedynie ze świeżych, sezonowych i lokalnych produktów. Szef Kuchni przykłada ogromną wagę, aby posiłki poza wpisującymi się w pamięć walorami smakowymi były zbilansowane i wypełnione produktami pozytywnie wpływającymi na zdrowie, kondycję i urodę. Szczegóły diety piłkarzy zostały ustalone przez obie strony.

Atrakcje hotelowe Bryza Resort & SPA to luksusowy hotel cieszący się wysoką renomą na polskim i zagranicznym rynku hotelarskim położony nad samym morzem w znanym kurorcie Jurata. Udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z balkonami na nadmorski las. Do dyspozycji gości kompleks saun i basenów oraz salę fitness. Oprócz obszernego i nowoczesnego SPA z bogatym programem odnowy biologicznej, hotel zapewnia również szereg dodatkowych atrakcji: korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów oraz możliwość uprawiania letnich sportów wodnych typu windsurfing, kitesurfing a także rejsy luksusowymi jachtami.

 Hotel Bryza jest członkiem IGHP.