Rekordowy dzień easyJet

archiwum easyJet

W piątek, 4 września linia lotnicza easyJet, odnotowała rekordową ilość lotów wykonanych w ciągu jednego dnia – przewoźnik obsłużył 1 544 połączeń, a na pokłady swoich samolotów przyjął ponad 235 600 pasażerów.

Sophie Dekkers, dyrektor easyJet na region Wielkiej Brytanii, powiedziała: „Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu pasażerów zaufało właśnie nam planując swój powrót z wakacji i pierwsze podróże biznesowe po urlopie. easyJet rozwija się dzięki podróżnym, którzy chętnie korzystają z szerokiej oferty destynacji easyJet, cenią nasze niskie ceny, miłą obsługę oraz atrakcyjną ofertę biznesową.
W ubiegłym miesiącu nasze usługi wybrało o około 6,8 proc. więcej osób niż w sierpniu ubiegłego roku. Staramy się, żeby podróżowanie z easyJet było tak proste, jak to tylko możliwe. Nasi pasażerowie mogą skorzystać z różnorodnych udogodnień jak m.in. możliwość odprawy na 30 dni przed odlotem, czy aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o lotach dostępne w usłudze Flight Tracker. Dbając o wygodę pasażerów wprowadziliśmy również mobilne karty pokładowe, które cieszą się dużą popularnością – to rozwiązanie wybiera ponad 10% pasażerów.”