Rejestracja na konferencję “Kultura i turystyka – wokół wspólnego stołu”

Konferencja „Kultura i turystyka – wokół wspólnego stołu” odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 w Łódzkim Domu Kultury. Tegoroczna edycja spotkania organizowanego przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego będzie dotyczyła coraz bardziej popularnej turystki kulinarnej oraz polskiego dziedzictwa kulinarnego. Zapisy potrwają do 1 listopada. Jak co roku Konferencja organizowana jest we współpracy z Instytutem Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych UŁ oraz Organizacją Public Relations Image Group przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Na tegoroczną konferencję można się rejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego www.konferencja2015.rotwl.pl. Zapisy potrwają do 1 listopada.
Podczas konferencji, usługi gastronomiczne oferowane turystom będą rozpatrywane z dwóch punktów widzenia: z jednej strony, jako symbol danej lokalności, który zapewnia turystom nowe, kulinarne doświadczenia, a z drugiej jako szansa aktywizacji gospodarczej całego regionu i kreowanie nowych miejsc pracy dla mieszkańców.

Patronem medialnym konferencji jest portal WaszaTurystyka.pl