Rainbow zaprasza klientów 50+ nad Morze Śródziemne

Na kolejny sezon Lato 2020 Rainbow przygotował jako nowość ofertę wyjazdów skierowanych do klientów powyżej pięćdziesiątego roku życia. Spokojne wakacje 50+ to unikatowy na polskim rynku koncept wczasów, skierowany i zaprojektowany pod potrzeby tej grupy docelowej.

Z przeprowadzonych przez Rainbow badań marketingowych wyłonił się obraz współczesnych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków, którzy mają wciąż dużo apetytu na życie, mają ochotę zadbać o swoje potrzeby i poznawać świat. Są wciąż młodzi duchem i nie chcą by mówić o nich „seniorzy” czy nawet „dojrzali”. Zainteresowani są błogim wypoczynkiem na śródziemnomorskich plażach i nieforsującymi wakacyjnymi aktywnościami – niezbyt intensywnymi wycieczkami fakultatywnymi, spacerami, robieniem zdjęć i lokalną kuchnią.

Dodatkowo, jak wynika z analizy danych demograficznych, grupa osób 50+ to szybko rosnący segment, jednocześnie coraz zamożniejszy i coraz aktywniej spędzający czas.

Spokojne wakacje 50+ to wczasy w krajach basenu Morza Śródziemnego, takich jak Turcja, Grecja i Hiszpania, organizowane przed i po sezonie, czyli wtedy kiedy w tych lubianych i popularnych kierunkach panują bardzo przyjemne temperatury, nie ma tłumów turystów, a wszystko to razem sprzyja relaksowi, zwiedzaniu i bezstresowemu spędzaniu czasu.

Spokojne wakacje 50+ mają bardzo atrakcyjną cenę, bo osoby 50+ to rozważni i gospodarni nabywcy. W cenę wyjazdów wliczone są przelot, zakwaterowanie w hotelach trzy- lub czterogwiazdkowych, trzy posiłki z napojami lub all inclusive, jedna wycieczka lokalna oraz opieka polskojęzycznego rezydenta.

Oferta przygotowana na sezon letni 2020 obejmuje łącznie 12 propozycji.

https://r.pl/spokojne-wakacje

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center