Rainbow – start sprzedaży egzotyki 2022/23

Rainbow

Rainbow rozpoczął przedsprzedaż oferty Egzotyka 2022/23. Do czterech popularnych egzotycznych destynacji, czyli do Meksyku, Dominikany, Tajlandii oraz na Kubę, klienci będą mogli wylecieć z czterech miast w Polsce: Warszawy, Katowic i Poznania i Gdańska.

Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow, powiedział: „Dodanie Gdańska do siatki naszych dreamlinerowych połączeń jest wynikiem rosnącego popytu na egzotyczne wakacje oraz dużego potencjału północnej części Polski. Niezmiennie pamiętamy o naszej misji, czyli o przybliżaniu egzotyki klientom, mając na uwadze komfort i szybkość podróży oraz sukcesywnie zwiększając naszą ofertę. Od teraz z Gdańska wielbiciele dalekich podróży będą mogli polecieć bezpośrednio do Dominikany, Meksyku, Tajlandii oraz na Kubę. Planujemy wyloty do tych wszystkich destynacji raz w tygodniu.”

Cztery nowości

Rainbow przygotował nowe propozycje. Pierwszą z nich jest tajska wyspa Phuket, dokąd touroperator zabierze klientów co tydzień Dreamlinerem z Warszawy i z Katowic. Cena tygodniowego pobytu już od 4499 zł/os.

W Azji znajduje także się następna nowość, wietnamska wyspa Phu Quoc – Rainbow proponuje podróż Dreamlinerem z Warszawy w cenie już od 4999 zł/os. za tydzień.

Kolejnym nowym kierunkiem jest dominikański Półwysep Samana. Wyloty Dreamlinerem zaplanowane są z Warszawy raz w tygodniu, a ceny zaczynają się od 5499 zł/os.

Inna nowość to brazylijska Fortaleza, wyloty czarterem rzaplanowano az w tygodniu z Warszawy i Katowic. Cena tygodniowego wypoczynku już od 3999 zł/os.

Komfortowe wycieczki

Na sezon 2022/23 Rainbow wprowadza również nowy koncept egzotycznych wycieczek objazdowych w wersji premium. Oferta obejmuje 30 wyselekcjonowanych programów na bliższych i dalszych kierunkach, a skierowana jest do tych, którzy lubią zwiedzać, ale też istotne są dla nich komfortowe warunki.
Wycieczki w wersji premium to kameralne grupy do 25 osób, zakwaterowanie w hotelach 4 i 5* w ciekawych miejscach, dodatkowe specjalne atrakcje związane z tematyką wycieczki, w przypadku imprez zawierających lunche – oryginalne i niebanalne restauracje. Nie bez znaczenia są również napoje bezalkoholowe oraz woda w autokarze gratis oraz opieka dedykowanych, najlepszych pilotów Rainbow.

Maciej Szczechura dodał: „Lubimy naszych klientów zaskakiwać nowościami, tym bardziej, że czujemy się liderem na polskim rynku turystycznej egzotyki. Na kolejny sezon patrzymy odważniej jeżeli chodzi o możliwość podróżowania. Kolejne kraje po długiej przerwie ponownie otwierają się na turystykę. Dlatego zaplanowaliśmy na najbliższą zimę sporo nowych kierunków. Liczymy też na powrót klientów lubiących zwiedzać. Stąd powrót wycieczek objazdowych w przed-pandemicznej skali oraz nowy koncept objazdów premium. Na przykład wybierając objazdówkę premium „Kuba – Wyspa jak wulkan gorąca”, Klient nie tylko leci bezpośrednio Dreamlinerem, ale już po wylądowaniu śpi w lepszych hotelach i ma zapewnione jeszcze więcej atrakcji w trakcie zwiedzania.”

W ofercie znajdują się także znane i popularne kierunki, takie jak Gambia, Kenia, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Zanzibar, Bali czy Malediwy, Mauritius, Seszele, Filipiny.

Przedsprzedaż wiąże się z benefitami.

W tym roku związane są one z bezpieczeństwem i wygodą. Klienci mogą wykupić Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji w wersji podstawowej za 39 zł/os. lub rozszerzonej o Covid-19 (zachorowanie i kwarantanna) za 59 zł. Po raz pierwszy w promocji znalazła się też Usługa Przyspieszonej Odprawy na lotnisku, która poza szybszą odprawą daje także możliwość skorzystania z saloników lotniskowych. To wszystko już za 39 zł/os. Do tego parking przy wybranym lotnisku za 1 zł, oraz Bezpłatna Zmiana Rezerwacji do 30 dni – gratis. Obowiązują rabaty do 800 zł, oraz zniżki dla posiadaczy Karty Stałego Klienta. Zaliczka przy rezerwacji w przedsprzedaży to tylko 10 %.