Rainbow – start przedsprzedaży oferty Lato 2021

Rainbow rozpoczyna przedsprzedaż Lata 2021
Jedno z salonów Rainbow/fot. archiwum Rainbow

Do wpłaconej przez klienta zaliczki Rainbow dodaje extra 10 proc. jako zniżkę na wyjazd w sezonie Lato 2021. Przedsprzedaż oferty Lato 21 potrwa do 2 czerwca.

Na razie uruchomiona została sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami czarterowymi. Sprzedaż wczasów oraz wycieczek objazdowych lotami rejsowymi oraz autobusowych wycieczek objazdowych uruchomiona zostanie w przeciągu najbliższych tygodni.

Z myślą o klientach

Rainbow gwarantuje klientom 100 proc. pewności najniższej ceny. Dla zapewnienia poczucia tak bardzo oczekiwanej obecnie elastyczności dokłada również bezpłatną zmianę rezerwacji Komfort, dającą możliwość bezpłatnej zmiany do 30 dni przed wylotem oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji za jedyne 15 zł. Zaliczka na wyjazdy Lato 2021 wynosi w przedsprzedaży tylko 20 proc.

Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow Tours, powiedział: „Ze względu na wyjątkową sytuację, wielu klientów myśli dziś o wakacjach w odleglejszych terminach. Klienci, którzy mają rezerwacje w najbliższych tygodniach i chcieliby przełożyć swój wyjazd na później pytają również o wyjazdy jesienią, zimą a nawet latem przyszłego roku. Dlatego w Rainbow zdecydowaliśmy się uruchomić przedsprzedaż oferty na Lato 2021 już dziś.”

Klienci mający rezerwacje do 30 czerwca 2020 mogą się swobodnie przepisywać już nie tylko na późniejsze miesiące wydłużonego sezonu Lato 2020 oraz na cały sezon Zima 2020/21. Obecnie osoby te będą mogły zmienić termin swoich wakacji na konkretne wyjazdy aż do października 2021.

Klient Rainbow utrzymuje również wszystkie korzyści z pierwotnej rezerwacji, takie jak np. bonusy z przedsprzedaży 2020, bony lojalnościowe, beztroskie bonusy z Second Minute czy zniżki Karty Stałego Klienta.

Trzy możliwości wyboru

W ten sposób Rainbow ma dla klientów z rezerwacjami do końca czerwca 2020 r, aż trzy możliwości wyboru: przepisanie na wyjątkowych zasadach na wyjazdy w późniejszej części obecnego sezonu lub zimie; możliwość skorzystania z Vouchera opiewającego na 110 proc. wpłaconej kwoty, do wykorzystania nawet przez dwa lata oraz możliwość przepisania na specjalnych warunkach na konkretne oferty w przedsprzedaży sezonu Lato 2021.

Przypomnijmy, że ten rok dla touroperatorów praktycznie jest stracony. Marzec był Rainbow o prawie 40 proc. gorszy od zeszłorocznego.