Rainbow ogłasza egzotyczne kierunki na lato

Rainbow ogłasza powrót letniej egzotyki. Poleci do Dominikany, Kenii, Meksyku, na Zanzibar, Mauritius i Bali. „Dreamlinery mamy wypełnione do maja, idziemy za ciosem”.

Rainbow wprowadza kierunki egzotyczne również na Lato 2021. Popularne obecnie Meksyk i Dominikana będą realizowane w dalszym ciągu co tydzień Dreamlinerem z Warszawy i Katowic. Rejsy te będą się odbywać nieprzerwanie aż do października. Do destynacji realizowanych bezpośrednio samolotem Boeing 787 dołączy też od początku lipca Bali. Poza tym touroperator poleci latem również na Zanzibar, Mauritius oraz do Kenii.

“Odpowiedź na zapotrzebowanie w sprzedaży”

„Rok 2021 jest nadspodziewanie dobry dla wyjazdów egzotycznych. Dreamlinery, którymi latamy co tydzień z Warszawy i Katowic na Karaiby wypełnione są aż do maja. Takiej sytuacji nie było nawet przed pandemią. Klienci chcą się wyrwać, zmienić klimat. Paradoksalnie to dalsze kierunki oferują dziś taką możliwość. Dlatego idąc za ciosem wprowadzamy do oferty egzotykę na lato. Szczególnie dumni jesteśmy z Bali, które może stać się jaskółką odrodzenia kierunków dalekowschodnich. Oferta egzotyczna na lato jest odpowiedzią na prośby płynące z naszych kanałów sprzedaży. Wierzymy więc, że nie będzie długo czekać na nabywców” – mówi Maciej Szczechura z Rainbow.

Na Dominikanę klienci Rainbow polecą co tydzień do końca października bezpośrednio z Warszawy i Katowic. Poza wyjazdami wypoczynkowymi do znanych i lubianych hoteli takich jak Playa Bachata czy Senator Puerto Plata, w ofercie znajduje się też impreza objazdowa „Karaibska Ślicznotka”, na której można poznać Dominikanę z jej największymi atrakcjami. Ceny tygodniowych pobytów w hotelu czterogwiazdkowym all inclusive zaczynają się od 4 999 zł za osobę w lipcu i 4 599 zł we wrześniu.

Meksyk dla rodzin, sporty wodne na Bali

Również do Meksyku touroperator zabierze klientów co tydzień z Warszawy i Katowic przez całe wakacje. Cancun i Riviera Maya oferują dziesiątki hoteli we wszystkich standardach. Meksyk to propozycja na lato dla rodzin. Cena wczasów all Inclusive w pięciogwiazdkowym hotelu zaczyna się już od 4 999 zł za osobę za tydzień. Obok wypoczynku w ofercie są też objazdówki Rainbow po Meksyku: 16 dniowa „Wielka, meksykańska wyprawa” oraz 9 dniowa „Hasta la vista Mexico!”. W ich trakcie podróżnicy zobaczą m.in. Majańskie centra Jukatanu – Chichen Itza, Uxmal i Palenque, piękną zabudowę kolonialną Campeche i Meridy, piramidę Kukulkan, Świątynię Słońca, Acapulco czy Srebrne Miasto.

Trzecim kierunkiem realizowanym bezpośrednio Dreamlinerem będzie Bali. Wyloty z Warszawy odbywać się będą w czwartki, pierwszy zaplanowany jest na 1 lipca. Bali to plaże, malowniczo położone świątynie, ale też warunki do uprawiania sportów wodnych. Hotele w Tanjung Benoa czy Nusa Dua położone są w zdecydowanej większości bezpośrednio przy plaży i oferowane są już od 3 899 zł za osobę za tydzień ze śniadaniem. Rainbow proponuje klientom również program w formule „egzotyka light” pozwalający zobaczyć najpiękniejsze balijskie świątynie oraz kultowe balijskie widoki, mieszkając cały czas w jednym hotelu.

Popularny Zanzibar i letnie safari w Kenii

Na Zanzibar klienci polecą z Warszawy i Katowic od 9 czerwca, między innymi do hoteli przy plażach w Nungwi, Kendwa, Matemwe, Pwani czy Kiwengwa. Rainbow oferuje na Zanzibarze szeroką ofertę hoteli, od luksusowych obiektów 5*, przez hotele budżetowe. Cena za tydzień w czterogwiazdkowym hotelu z wyżywieniem all Inclusieve zaczyna się od 4 949 zł za osobę.

Do Kenii czarter Rainbow poleci z Warszawy od 26 czerwca. To najlepszy czas na safari, gdyż właśnie w lipcu najlepiej oglądać słynną Wielką Migrację Zwierząt. W ofercie Rainbow są zarówno krótkie safari w jednym z największych parków w Kenii – Tsavo West, a także długie 7-dniowe imprezy odwiedzające najbardziej znane parki narodowe: Masai Mara, Amboseli z widokiem na Kilimandżaro czy Lake Nakuru. Na plażowiczów czekają w Kenii piękne plaże w Diani, Mombasie i Malindi i pobyty już od 3 949 zł za tydzień za osobę z wyżywieniem half board. Możliwość połączenia safari z wypoczynkiem dają imprezy w formule 7+7.

Od sierpnia Maurutius

Na Mauritius touroperator zabierze klientów od sierpnia. Wyspa znana jest z wysokiego standardu hoteli, które latem będą w lepszych cenach niż w sezonie zimowym. Mauritius to wakacje na plażach z białym piaskiem w otoczeniu ciepłych wód Oceanu Indyjskiego. Na turystów czekają siedmiokolorowa ziemia, turkusowe laguny i olbrzymie żółwie w parku Casela. Mauritius to doskonałe miejsce dla par na egzotyczną podróż marzeń. Ceny zaczynają się już od 4 470 zł za pobyt w hotelu z all inclusive. Fanów zwiedzania biuro zaprasza na przyjemną „egzotykę light”: zakwaterowanie w jednym hotelu nad oceanem połączone z wycieczkami po wyspie.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center