Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie kończy renowację elewacji

fot. materiały prasowe

Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie, znany jako jedna z ikon miasta, prezentuje odświeżoną po remoncie elewację. Oryginalny design elewacji, nawiązujący do kolorystyki warszawskiej starówki, został stworzony przez austriackich i polskich projektantów we współpracy z architektami Wolfgangiem Triessingiem i Maciejem Nowickim oraz artystą Profesorem Hansem Picottinim.

Postmodernistyczna kolorystyka hotelu została zastąpiona połączeniem szarości i bieli, tworząc nowy estetyczny wygląd, który pasuje do architektury budynku. Zmiana ta ma na celu podkreślenie ponadczasowej elegancji hotelu, jednocześnie odświeżając i unowocześniając jego wygląd.

Ponadto, podczas remontu, główna kopuła hotelu została starannie wyczyszczona i odnowiona, aby przywrócić jej pierwotne piękno. Przeprowadzono także wymianę logotypów na fasadzie budynku, dodając nowy element do jego estetyki. Zamontowane zostało również nowe oświetlenie zewnętrzne, które w wieczornych godzinach efektownie podkreśla nową fasadę.

„Zmiana elewacji hotelu stanowi kamień milowy w naszych ciągłych wysiłkach mających na celu zapewnienie wyjątkowych doświadczeń naszym gościom. Jesteśmy zachwyceni rezultatem i wierzymy, że nowa kolorystyka, odnowione kopuły i ulepszone oświetlenie podniosą urok i atrakcyjność hotelu zarówno dla naszych stałych, jak i nowych odwiedzających gości” – Pascal Gadet, dyrektor generalny Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa.

Ponadto, remont wpisuje się w strategię hotelu. Dzięki odświeżonemu wyglądowi, Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa dąży do utrwalenia swojego statusu symbolu gościnności i doskonałej obsługi.