Rada POT rekomenduje Małgorzatę Wilk-Grzywnę na wiceprezeskę

Małgorzata Wilk-Grzywna

Małgorzata Wilk-Grzywna została rekomendowana przez radę POT na nową wiceprezeskę. Kapituła konkursu przedstawiła ją jako najbardziej odpowiednią kandydatkę na to stanowisko.

Konkurs na stanowisko nowego wiceprezesa POT, który odbył się niedawno pozwolił kapitule na dokładne przeanalizowanie kandydatów i ich kwalifikacji. Jej udział w procesie był merytoryczny i konkret­ny, co zostało wyróżnione przez kapitułę jako jedne z kluczowych czynników decydujących o jej wyborze. 10 członków poparło rekomendację, jedna osoba się wstrzymała od głosu i jedna była przeciwko.

Małgorzata Wilk-Grzywna to symbol i twarz świętokrzyskiej turystyki, od 2002 roku dyrektorka Regionalnej OT. Wypromowanie świętokrzyskiego jako atrakcyjnej destynacji turystycznej to w znacznym stopniu jej osobista zasługa.

Mocna kandydatka na nowe stanowisko w POT

Od „zawsze” związana z turystyką. Ukończyła wydział Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczęła od pilotażu wycieczek zagranicznych dla polskich i zagranicznych biur podróży.

Jest zaangażowana w rozwój turystyki aktywnej, a także biznesowej na terenie województwa świętokrzyskiego, co sprawia, że turyści spoglądają na ten region z coraz większym zainteresowaniem.

Pod jej okiem świętokrzyska ROT realizuje szereg znaczących dla województwa projektów z zakresu promocji, edukacji i inwestycji w turystyce. Zaangażowana w kreowanie marki terytorialnej, zarówno regionalnej jak ponadregionalnej. Inicjatorka i realizatorka takich kampanii promocyjnych jak „Świętokrzyskie czaruje – poleć na weekend” i „Green Velo – łańcuch atrakcji”. Park Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich „Łysa Góra”, czyli Park Legend w Nowej Słupi to kolejne „dziecko” konsekwentnej strategii turystycznej województwa świętokrzyskiego.

Zmiany w zarządzie POT. Anna Salamończyk-Mochel i Marcin Różycki odwołani ze stanowisk

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center