Rabkoland: zapraszamy na imprezę Krucabomby już 6 sierpnia

fot. materiały prasowe

Krucabomba to postać znana każdemu, kto choć raz odwiedził Park Rozrywki Rabkoland. Wynalazca podczas sobotniej imprezy (6 sierpnia) zainspiruje dzieci do odkrywania i poznawania świata poprzez ciekawe eksperymenty i warsztaty.

W tym sezonie w Rabkolandzie odbyło się już wiele ciekawych wydarzeń m.in. urodziny Owieczek Irenek czy Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy, nadszedł więc czas na rabczańskiego wynalazcę, Krucabombę.

Impreza wynalazcy – gratka dla dzieci ciekawych świata

Do cech Krucabomby, które niewątpliwie powinien mieć każdy wynalazca należą: zainteresowanie otaczającym światem, umiejętność konstruowania i stałe poszukiwanie rozwiązań pojawiających się problemów. Aby pobudzić rozwój tych cech u dzieci, na odwiedzających Rabkoland w najbliższą sobotę, 6 sierpnia, czekać będzie wiele ciekawych wyzwań.

Świat nauki i chemii oraz coś dla tych, którym praca pali się w rękach

Dla małych fanów eksperymentów zaplanowane zostały ciekawe, chemiczne atrakcje. Profesjonaliści z Chemical World przygotowali specjalne pokazy, a także wykonają z dziećmi slime, czyli specjalną masę plastyczną, która jest kolorowa, ciągnąca i możemy ją wykorzystać na tysiąc sposobów – wystarczy tylko użyć wyobraźni. Przygotowane własnoręcznie zabawki dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.

Wynalazca zadbał także o tych, którzy zamiast chemii wolą prace manualne i techniczne. Dlatego tego dnia Rabkoland odwiedzi również zaprzyjaźniony stolarz specjalizujący się w organizacji warsztatów dla dzieci. Zajęcia stolarskie odbędą się tego dnia aż trzykrotnie.

Nie zabraknie też animatorów, znanych z pewnością przez wszystkie dzieci, które miały już możliwość odwiedzić Rabkoland. Wraz z nimi stworzą one swoje własne Owieczki Irenki, zbudują kartonową lokomotywę oraz będą mogły własnoręcznie ozdobić i pomalować plastry drewna.

Otwarcie nowej strefy tematycznej w Parku Rozrywki Rabkoland