Qatar Airways i AccorHotels partnerami

materiały prasowe

Członkowie Le Club AccorHotels i Privilege Club Qatar Airways mogą wymieniać zebrane mile i punkty, korzystając z przywilejów oferowanych przez oba programy lojalnościowe.

AccorHotels oferuje pokoje w ponad 3400 hotelach w 92 krajach – w Europie, na kontynencie amerykańskim, w Azji, Nowej Zelandii, Afryce czy na Bliskim Wschodzie. Natomiast Qatar Airways zapewnia loty obejmujące swoim zasięgiem 150 miejsc zlokalizowanych w różnych zakątkach globu. Obie firmy należą do liderów w swoich branżach i cieszą się wieloletnim uznaniem wśród podróżujących, zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych.
Umowa o partnerstwie pozwoli klientom wymieniać mile na punkty i odwrotnie, co w konsekwencji umożliwi korzystanie z różnych przywilejów oferowanych zarówno przez Le Club AccorHoterls jak i Privilege Club Qatar Airways.

Ian Di Tullio, Wiceprezes Qatar Airways, zarządzający programami lojalnościowymi i relacjami, powiedział: “Ta współpraca pokazuje, jak bardzo zależy nam na ciągłym dostarczaniu nowych korzyści dla wymagających członków Qatar Airways Privilege Club. Jestem przekonany, że współpraca z AccorHotels będzie bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów. Jak sądzę, członkowie Le Club AccorHotels również będą usatysfakcjonowani możliwością korzystania z naszych usług w ramach programu. Poza wymianą punktów na mile lotnicze można też korzystać z możliwości zakupów m.in. w Qatar Duty Free, Oryx Galeria i w Doha.”

Członkowie Privilege Club mogą zamienić zebranych 4 500 Qmil na 1 000 punktów Le Club AccorHotels, natomiast uczestnicy programu sieci hotelowej mają możliwość zamiany 2000 punktów na 1000 Qmil. Do dyspozycji uczestników tych programów są również inne benefity, określone w ofertach.

Emanuel Baudart, Chief Customer Officer w AccorHotels dodał: “Od momentu powstania Le Club AccorHotels jesteśmy przede wszystkim skoncentrowani na poznawaniu potrzeb naszych gości, co pozwala nam stale poszerzać zakres oferowanych usług i korzyści dla uczestników programu lojalnościowego, których jest już 9 milionów na całym świecie. Partnerstwo z Qatar Airways Privilege Club jest jednym z dowodów na dynamiczny rozwój tej oferty.”