PROT opublikował internetową bazę obiektów noclegowych

PROT przygotował listę obiektów noclegowych
Lista obiektów noclegowych na Pomorzu/fot. archiwum PROT

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, po opublikowanej wcześniej bazie otwartych lokali gastronomicznych przygotowała kolejną, tym razem poświęconą obiektom noclegowym.

Opublikowana pod adresem: https://pomorskie.travel/pl_PL/-pomorskieaktywne baza obejmuje m.in. domy wczasowe, apartamenty i hotele z różnych części Pomorza. Klikając w jeden z kafelków reprezentujących obiekty zobaczymy zdjęcie, opis, dane kontaktowe oraz dodatkowe informacje. Zostały one zebrane na początku czerwca b.r.

Magdalena Węgrowicz, zastępca dyrektora biura PROT, powiedziała: “Baza powstała z myślą o osobach, które chciałyby odwiedzić województwo pomorskie podczas jednego z nadchodzących weekendów albo w ramach urlopu, ale nie są pewne czy obiekty noclegowe w miejscowości, którą wybrały działają i oferują pełen zakres usług. Oczywiście wiemy, że w sieci od dawna działają serwisy zawierające listy hoteli i pensjonatów, ale z uwagi na sytuację, sami poprosiliśmy lokalne obiekty o zadeklarowanie gotowości, żeby udostępnić aktualne i sprawdzone informacje.”

Wbrew obawom ceny nie są zaporowe. Na terenie Gdańska, Gdyni, czy Sopotu, ceny noclegu dla dwóch osób, w opcji B&B, zaczynają się od 200 złotych za dobę. Oczywiście, kwota ta będzie odpowiednio wyższa, jeżeli turyści zdecydują się na pobyt w hotelu 5-cio gwiazdkowym. Poza Trójmiastem, za tygodniowy pobyt dla dwojga, zapłacimy około 2 tysiące złotych. Hasło „Za taką samą kwotę mogę jechać all-inclusive za granicę!” można zatem włożyć między bajki.

#PomorskieGotowe #PomorskieAktywne

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center