Promocja wielkanocna w Corendon: 20 proc zniżki na wybrane kierunki

corendon promocja wielkanocna

Akcja promocyjna przewoźnika Corendon Airlines obejmuje loty otwarte do sprzedaży w okresie od 21 maja do 30 czerwca na wybrane kierunki (Kreta, Rodos) z polskich portów lotniczych. W celu skorzystania z 20 % zniżki wielkanocnej należy dokonać rezerwacji od 1 do 5 kwietnia 2021 r. Promocja dotyczy wszystkich typów biletów Corendon Airlines.

Pasażerowie kupujący bilety z Promocji Wielkanocnej nie muszą martwić się o plany urlopowe czy zmiany terminów. Corendon Airlines oferuje możliwość zmiany dat i miejsca docelowego do 7 dni przed lotem bez ponoszenia kary w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych w kwietniu za pośrednictwem strony internetowej corendonairlines.com/pl oraz za pośrednictwem biura podróży. Usługa ta dotyczy wszystkich lotów w sezonie letnim 2021.

Bilet w obie strony i dodatkowe 10 proc. rabatu

Rezerwujący z Corendon Airlines otrzymują dodatkowe 10 proc. zniżki, jeśli dodadzą bilet powrotny do swoich rezerwacji. 10 proc. zniżki na bilety w obie strony można połączyć z Promocją Wielkanocną. Dzięki temu pasażerowie Corendon Airlines mogą cieszyć się wygodną podróżą po znacznie bardziej przystępnej cenie.

Możliwość rezerwacji oraz szczegółowe informacje dotyczące Promocji Wielkanocnej oferowanej przez Corendon Airlines dla tych, którzy chcą zaplanować swoje wakacje, można znaleźć na stronie internetowej corendonairlines.com/pl.

Corendon poleci do Antalyi i portów greckich – ciekawa oferta na bilety indywidualne