Promocja Air France na loty do Paryża

Francuski przewoźnik wprowadził bardzo korzystną cenowo ofertę dla osób, które podróżują do Paryża bez bagażu, i nie zdecydowały, jak długo chcą tam pozostać. W takiej opcji za przelot do stolicy Francji w jedną stronę linią Air France zapłacimy 292 zł. Warunkiem skorzystania z nowej taryfy jest dokonanie rezerwacji przynajmniej 40 dni przed planowanym wylotem.

Stawki one way, dedykowane osobom poszukującym promocji, są kolejną nowością w ofercie Air France, po wprowadzonych wcześniej taryfach MiNi. Przelot na tej trasie z bagażem kosztuje 375 zł. Natomiast za bilet powrotny z Paryża do Warszawy w jedną stronę zapłacimy bez bagażu – 328 zł i z bagażem – 407 zł.

Chloe Marchand, dyrektor generalna Air France KLM w Polsce, powiedziała „Stawki one way polecamy szczególnie tym osobom, które wybierając się do Paryża nie są w stanie od razu podać daty wylotu do Polski. Dzięki nowym taryfom będą one teraz mogły w dogodnym czasie wykupić bilet powrotny lub powrócić do kraju innym środkiem transportu np. samochodem. Dotychczas stawki za przeloty w jedną stronę były niejednokrotnie droższe niż bilety w obie strony. Liczymy, że nowa oferta okaże się przydatna i praktyczna”.

Przeloty do Paryża w jedną stronę można zakupić poprzez stronę internetową przewoźnika www.airfrance.pl.