Program “Tel Aviv – City Break” – korzyści i zniżki w hotelach

Stowarzyszenie Hoteli Tel Awiwu przygotowało specjalny program bonusowy dla wszystkich, którzy zamierzają skorzystać z oferty hotelowej w tym mieście w roku 2019 i do końca marca 2020 r. w ramach pobytów weekendowych, tzw. citibreaków i wynajmą pokój dla dwóch osób.

Program o nazwie “Tel Aviv – City Break” zawiera pakiet atrakcyjnych zniżek i bonusów dla gości hotelowych, jak darmowy obiad dla dwojga czy bezpłatne masaże.

Do programu przystąpiło łącznie 47 hoteli, zlokalizowanym w samym Tel Awiwie lub w jego pobliżu, w Herzliji, Ramat-Gan i Bat Yam.

Warunki i zasady programu:

 Korzyści i bonusy w wybranych hotelach w Tel Awiwie w ramach programu Tel Aviv – City Break przysługują wyłącznie gościom międzynarodowym, którzy zameldują się w czwartek lub piątek i zatrzymają się na 3 noce lub zameldują się w środę i zostaną na 4 noce w danym hotelu.

Program jest ważny do 31 marca 2020 r. z wyjątkiem następujących dni: 10-28 kwietnia 2019 i całego miesiąca sierpnia 2019 r. w pokojach dwuosobowych.

Darmowa kolacja dla dwojga jest oferowana gościom w hotelach, które są częścią programu i występują na oficjalnej liście. Bezpłatny masaż (50 minut) dla dwóch osób jest dostępny dla gości wyłącznie w następujących hotelach: Brown TLV, Brown Beach House, Lighthouse & Poli House.
Należy poinformować recepcję hotelu podczas rezerwacji o chęci skorzystania z usługi.

https://www.visit-tel-aviv.com/en/tel-aviv-city-break-program-list-of-participating-hotels