Prezesi Accor i Polskiego Holdingu Hotelowego rozmawiali o współpracy

Uczestnicy spotkania w KPRM/fot. archiwum KPRM

Dziś w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli m. in. Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego i Sébastien Bazin, prezes francuskiej grupy hotelowej Accor. Głównym tematami rozmów były potencjał inwestycji w Polsce oraz możliwości współpracy z Polskim Holdingiem Hotelowym.

W spotkaniu w KPRM, które było koordynowane przez prezesa PHH i Sabinę Bartyzel, dyrektor operacyjną na Europę Wschodnią w Accor, uczestniczyli także Krzysztof Kubów, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów – Sekretarz Stanu, Brune Poirson, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju Accor.

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podkreślił znaczenie sieci Accor w Polsce i zaznaczył, jak ważny projekt w obszarze konsolidacji obiektów hotelowych należących do spółek Skarbu Państwa, prowadzi Polski Holding Hotelowy. Dodał również, że dla polskiego rządu bardzo ważna jest współpraca między oboma krajami, a także współpraca sieci Accor z PHH.

Uczestnicy spotkania podkreślili chęć i wolę wzajemnej współpracy dotyczącej rynku hotelowego.