Prezes Hydropolis zaprasza na V Forum Promocji Turystycznej

archiwum Hydropolis

V Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 10 kwietnia w Hydropolis, we Wrocławiu. Wystąpi na nim 29 ekspertów z Polski i zagranicy. Do wizyty na Forum zachęca Witold Ziomek, prezes zarządu MPWiK, Hydropolis.

Wrocław przyciąga wielu turystów – zarówno tych z innych stron Polski, jak i z zagranicy. Wielokulturowa historia miasta obfitująca w fascynujące do dziś zagadki i tajemnice, różnorodność obiektów wartych zwiedzenia, wreszcie dobra baza hotelowa i gastronomiczna – to atuty, dzięki którym ,co roku właśnie tu przyjeżdża wielu turystów.

Nic więc dziwnego, że właśnie we Wrocławiu spotykamy się 10 kwietnia na kolejnej, piątej już edycji Forum Promocji Turystycznej. Czy turystyka wymaga promocji? Oczywiście – nawet najciekawsze miejsca nie przyciągną dziś chętnych do ich odwiedzenia, bez odpowiednich działań promocyjnych. Jak to zrobić? Skąd wziąć pomysły, które rzeczywiście okażą się w praktyce skutecznym magnesem?

O tym właśnie będzie można podyskutować podczas tegorocznego Forum Promocji Turystycznej, w centrum wiedzy o wodzie Hydropolis.

Już sam wybór tego właśnie obiektu na miejsce spotkania udowadnia, jak ciekawa, świeża i nowatorska może być formuła promocji turystycznej.

Taką właśnie praktykę zaproponowało kilka lat temu MPWiK S.A., udowadniając, że nowatorskie przedstawienie wody jako elementu nieodłącznie towarzyszącego kreowaniu otaczającego nas świata, może być fascynującym, niezwykle atrakcyjnym walorem nie tylko w wymiarze poznawczym, edukacyjnym, ale i właśnie turystycznym.

Liczę więc na to, że Hydropolis i jego przewodnie hasło „Wszystko o H2O” stanie się podczas Forum Promocji Turystycznej idealnym miejscem do wymiany poglądów, pomysłów, sporów, gorących dyskusji – wymianą idei i myśli, które przysłużą się skuteczniejszemu promowaniu miejsc wartych odwiedzenia. Serdecznie zapraszam!

Program Forum i rejestracja: TUTAJ