Pracownicy PHH powitali lato na pikniku rodzinnym w Jadwisinie

fot. archiwum PHH

Blisko 300 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w pikniku zorganizowanym przez spółkę PHH w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie. Przez dwa dni uczestnicy mieli do dyspozycji atrakcje, takie jak gry zespołowe czy uprawianie sportów wodnych. Wydarzenie było nie tylko okazją do integracji, ale także powitalnym świętem lata dla pracowników i ich rodzin.

Na zaproszenie spółki PHH przybyło około 300 pracowników wraz z rodzinami. Dwudniowe wydarzenie rozpoczęło się w sobotę. Wszyscy mieli możliwość skorzystania z noclegu, jak również wzięcia udziału w wieczornym wspólnym śpiewaniu szant, co nawiązywało do żeglarskiej lokalizacji spotkania.

„Rozpoczęcie lata to doskonała okazja do organizacji imprezy integracyjnej w tak malowniczym miejscu jak Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie. Ośrodek położony jest bowiem nad samym Jeziorem Zegrzyńskim i posiada plażę z pomostem, dzięki czemu na jego terenie można ulokować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie mogło oczywiście zabraknąć wyśmienitego, różnorodnego jedzenia, które podbiło gusta nie tyko starszych, ale przede wszystkim najmłodszych uczestników wspólnej zabawy” – mówi Karolina Raczyńska, młodszy specjalista ds. strategii i rozwoju w PHH jednocześnie jedna z organizatorek wydarzenia.

W niedzielę uczestnicy pikniku w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie mogli cieszyć się wieloma atrakcjami. Goście mieli okazję skorzystać z dmuchańców, trampolin, piłkarzyków, warsztatów malowania twarzy, fotobudki, gier zespołowych oraz rejsów łódką i motorówką. Dodatkowo, w strefie gastronomicznej dostępne były różne smakołyki, w tym dania z food trucków, a dla miłośników słodkości nie zabrakło lodów i gofrów.

Pracownicy hoteli PHH nagrodzeni w programie Marriott Bonvoy