Powstaje Mövenpick Świnoujście Medical Spa Resort. Przemiana nadmorskiego kurortu przy współpracy Accor i Grupy PHH

Interferie Hotel Medical Spa /fot. materiały prasowe Accor

W maju tego roku Grupa Accor oraz Grupa Polski Holding Hotelowy podpisały list intencyjny, zapowiadając współpracę w rozwijaniu marki Mövenpick w Polsce. Efektem tej współpracy jest pierwsza inwestycja – nadmorski kurort Interferie Hotel Medical Spa w Świnoujściu, który zostanie przekształcony w ośrodek Mövenpick Świnoujście Medical Spa Resort.

W ramach współpracy będący częścią Grupy PHH nadmorski kurort Interferie Hotel Medical Spa w Świnoujściu zmienia szyld na należący do Grupy Accor brand premium Mövenpick.

„Zarządzany przez naszego partnera hotel w Świnoujściu wspaniale wpisuje się w charakter marki Mövenpick nie tylko ze względu na swoje położenie w uzdrowiskowej części jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, lecz także za sprawą jego bogatej oferty rekreacyjnej i zabiegowej oraz nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu. Wierzę, że hotel Mövenpick Świnoujście Medical Spa Resort zdobędzie serca podróżników z Polski, Europy i świata” – powiedział Frank Reul, VP – Development Accor Premium, Midscale&Economy, Eastern Europe, Balkans, Italy&Greece.

Mövenpick Świnoujście Medical Spa Resort zaoferuje gościom 308 pokoi, w tym apartamenty i rodzinne studia, a także dwie restauracje, rzemieślniczy browar oraz rozbudowaną strefę spa i wellness. Wyróżnikiem obiektu będą gabinety z ofertą leczniczo-rehabilitacyjną.

„Dzięki współpracy z Accor hotel Mövenpick Świnoujście Medical Spa Resort w pełni rozwinie swój potencjał. Know-how naszego partnera oraz rozpoznawalność jego marki wzmocnią pozycję rynkową naszego obiektu, a zmiana szyldu i związane z tym korzyści pozwolą nam dotrzeć z ofertą do jeszcze liczniejszej grupy turystów i gości korporacyjnych poszukujących atrakcyjnej destynacji nad Bałtykiem. Jestem pewien, że wspólnie z grupą Accor stworzymy zupełnie wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu” – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu grupy Polski Holding Hotelowy.