POT: trwa akwizycja na Międzynarodowe Targi Turystyczne UITT’2022

Międzynarodowe Targi Turystyczne UITT’2022 w Kijowie (27th Ukraine International Travel and Tourism Exhibition) to największe tego typu wydarzenie branżowe na Ukrainie. Stanowi platformę spotkań В2В branży turystycznej, na którym prezentowana jest oferta wypoczynku w sezonie lato-jesień. Tegoroczna edycja Targów UITT planowana jest na dni od 23 do 25 marca 2022 roku w wersji stacjonarnej (Kyiv, Ukraine, IEC, pavilion 1).

Organizatorem Polskiego Stoiska Narodowego o pow. 27,5 mbędzie Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie. Udział w PSN mogą wziąć regionalne organizacje turystyczne, lokalne organizacje turystyczne, podmioty z branży turystycznej, Polskie Marki Turystyczne, a także podmioty przemysłu spotkań.

Wciąż obowiązują szczególne Zasady uczestnictwa w PSN, które mają na celu wsparcie podmiotów branżowych działających w obszarze turystyki przyjazdowej w odbudowie popytu na przyjazdy oraz organizacje spotkań i wydarzeń w Polsce.

Kryteria wyboru wystawców, zasady uczestnictwa oraz koszty udziału są dostępne pod adresem: https://www.pot.gov.pl/pl/dzialalnosc/targi-i-wystawy-4

Trwa proces wracania do normalności. Nastąpiło otwarcie granic zewnętrznych Polski oraz osłabienie obostrzeń i ograniczeń dotyczących podróży spoza Unii Europejskiej w celach turystycznych. Udział w Targach UITT’2022 to dobra okazja do odnowienia kontaktów handlowych zatrzymanych przez pandemię COVID-19, do poszukiwania nowych kontrahentów, partnerów i klientów.

Wstępne zgłoszenia udziału w Polskim Stoisku Narodowym na Targach UITT’2022 w Kijowie zainteresowani mogą przesyłać mailowo na adres [email protected] do 25.02.2022 r.