Portugalia planuje na listopad workshopy dla branży turystycznej

Lisbona, Portugalia
Lisbona / fot. Amanda Yeung/ Unsplash

Polsko-Portugalska Izba Handlowa przy współpracy z  Turismo de Portugal, organizuje pod koniec listopada, w Krakowie i w  Warszawie, workshopy turystyczne dla polskich biur podróży, touroperatorów oraz firm z sektora MICE i FIT.

Workshopy portugalskie zaplanowane są na 24 listopada w Krakowie oraz 25 listopada w Warszawie, pod nazwą „Warsztat Turystyczny Portugalia i kraje luzofońskie“. Będzie to już piąta edycja warsztatów. Na spotkanie z polskimi biurami podróży przyjadą przedstawiciele 23 firm portugalskich: hoteli, firm DMC, biur promocji z regionów Portugalii kontynentalnej i Madery, a także Ambasada Brazylii. Bardzo silnie reprezentowane będzie  w tym roku Algarve, jeden z portugalskich regionów najbardziej popularnych wśród polskich turystów.

Spotkanie w formule workshopu w Krakowie odbędzie się 24 listopada w nowo otwartym hotelu AC by Marriott, a Warszawie 25 listopada,  w hotelu Regent. Warsztat turystyczny promujące wyjazdy do Portugalii odbędzie się  również w czeskiej Pradze, 23 listopada.

Zgłoszenia na wydarzenie można kierować na adres mailowy [email protected]