Pomóżmy Alinie w walce z chorobą

Alina Dybaś, znana w świecie turystyki ze swojego zaangażowania i oddania, teraz potrzebuje naszej pomocy.

Minęło wiele długich tygodni, zanim lekarze ostatecznie zdiagnozowali rozsiany nowotwór jelita grubego. Podjęto leczenie, jednak związane z nim koszty są ogromne. Od terapii po kolejne badania, wizyty lekarskie, rehabilitację i zakup niezbędnych urządzeń medycznych – wydatki te są przytłaczające.

Każda złotówka ma znaczenie. Przez całe życie pomagała innym, teraz z całego serca prosimy o wsparcie dla niej.

Link do zbiórki: siepomaga.pl/alina-dybas-grabowska

Alina nie boi się żadnych wyzwań. Jest znana z zaangażowania w pomoc najbardziej potrzebującym. Warto wspomnieć, że już pierwszego dnia napaści Rosji na Ukrainę zainicjowała akcję „Turystyka – Ukrainie”. W ciągu zaledwie dwóch godzin miała do dyspozycji sztab ludzi. Autokary ruszyły w kierunku granicy, by pomóc uchodźcom, a w kraju uruchomiono punkty informacyjne i noclegowe. Po trzech miesiącach akcji podsumowano, że “Turystyka Ukrainie” przewiozła około 70 tys. uchodźców, zapewniła zakwaterowanie dla 45 tys. osób, a 11 tys. kolejnych przewieziono dalej do innych krajów.

Nie pozostaje również obojętna na potrzeby najmłodszych. W trakcie Gali Waszej Turystyki 2022 podczas aukcji charytatywnej zebrano 116 tys. złotych na rzecz Wakacji Marzeń dla dzieci z Domów Dziecka.

Pokażmy solidarność i wsparcie dla osoby, która tak wiele zrobiła dla innych.