PolskiBus – wiosenne nowości

archiwum PolskiegoBusa

     PolskiBus.com otwiera nowy wiosenny kalendarz połączeń na podróże realizowane od 13 kwietnia do 11 maja.

Największą nowością w wiosennym kalendarzu PolskiBus.com jest uruchomienie dwóch kursów dziennie do Wiednia przez Brno, w ramach przedłużenia linii P12. Tak więc już od 22 marca mieszkańcy Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic i Krakowa będą mogli dotrzeć do Wiednia oraz do czeskiego Brna. Rozkład jazdy został ułożony w bardzo dogodny sposób. Dzięki temu pasażerowie mają możliwość spędzenia całego dnia w Czechach lub Austrii przyjeżdżając wczesnym rankiem i wracając wieczorem. Kursy z Krakowa w kierunku Brna i Wiednia wyjeżdżają o 22:10 oraz 5:00, zaś powrotne kursy z Wiednia realizowane są o 6:05 oraz 16:35.

Kolejną pozytywną zmianą dla pasażerów będzie dołączenie Elbląga, Ostródy oraz Mławy na trzech kursach w ramach linii P1 Gdańsk – Warszawa oraz dodanie do linii P2 Bydgoszcz – Toruń – Warszawa przystanków we Włocławku oraz w Płocku. Obie linie w zmienionej postaci rozpoczną kursowanie 13 kwietnia. Od 13 kwietnia nastąpią również zmiany na dwóch trasach krajowych. Do linii P1 Warszawa – Gdańsk włączone zostaną Mława, Ostróda i Elbląg, do których autokary PolskiBus.com będą wykonywać 3 kursy dziennie. Wyjazdy z Gdańska będą odbywać się o 6:30, 14:30 oraz 23:30, a z Warszawy w kierunku Gdańska o 8:30, 16:30 oraz 23:30. Na trasie Gdańsk – Warszawa pozostaną ponadto 4 kursy bezpośrednie.

Nowe możliwości podróżowania zyskają także mieszkańcy Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Płocka, które połączy linia P2 kursująca do stolicy 4 razy dziennie. Wyjazdy z Warszawy w kierunku Bydgoszczy będą odbywały się o 8:30, 12:20, 15:30 oraz 18:30. Do Warszawy autokary wyruszą z Bydgoszczy o 6:15, 10:20, 13:50 oraz 17:05.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com powiedział: „Wiosenny kalendarz przynosi wiele wspaniałych nowości. Jedna z naszych najpopularniejszych linii P12 zostaje przedłużona do Wiednia i Brna. Dogodny rozkład jazdy umożliwia jednodniowe wypady, które są uwielbiane przez naszych pasażerów. Ten sposób znakomicie sprawdza się na niedawno otwartej nowej trasie do Budapesztu i jestem przekonany, że podobnie będzie z Wiedniem i Brnem. Nasza nowa propozycja dotycząca zmian na liniach P1 i P2 powinna również spodobać się mieszkańcom wszystkich miast, które zostają włączone do nowych linii. Dzięki temu pasażerowie zyskują zupełnie nowe możliwości podróżowania w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku.”