PolskiBus staje w Lesznie

archiwum PolskiegoBusa

Od 1 kwietnia autokary w ramach linii P17 będą zatrzymywały się na przystanku w Lesznie. Da to mieszkańcom miasta podróży do Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego (trzy połączenia dziennie). Dodatkowo liczba kursów z Leszna do Wrocławia oraz Poznania wzrasta do 9 każdego dnia.
Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Jestem przekonany, że ta niezwykle pozytywna informacja sprawi ogromną radość wielu mieszkańcom Leszna i okolic. Dziś wprowadzamy kolejną linię, która połączy to wspaniałe miasto ze Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim oraz zwiększy liczbę połączeń do Wrocławia i Poznania! Od teraz każdy, kto planuje podróże pomiędzy tymi pięknymi miastami może liczyć na jeszcze dogodniejsze możliwości planowania wyjazdów. Nasza oferta komfortowych podróży w bardzo atrakcyjnych cenach jest już dostępna i serdecznie zapraszam do rezerwowania biletów.”
Kursy PolskiBus.com z Leszna w ramach linii P17 w stronę Wrocławia są realizowane z Dworca PKS przy ul. Towarowej 1 o godzinach: 05:00, 11:05, 19:55. Autokary PolskiBus.com z Leszna w kierunku Szczecina będą odjeżdżać o godzinach: 00:55, 09:55, 17:45.