PolskiBus rusza do Budapesztu

Od 18 grudnia jedna z najbardziej popularnych linii P6 Warszawa – Radom – Kielce – Kraków zostaje przedłużona do pełnej atrakcji stolicy Węgier. PolskiBus.com uruchamia dwa dogodne kursy dziennie w obie strony. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich pasażerów ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent na Święta, niż możliwość wyjazdu do przepięknej stolicy Węgier i to już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej? Dodatkowo pasażerowie będą mieli do dyspozycji kilka tysięcy ekstra biletów w tej bezkonkurencyjnej cenie w ramach naszej wspaniałej Zimowej Bonanzy! Dzięki temu na Klientów planujących podróż w ramach dostępnego kalendarza czeka średnio ponad 10 biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację na każdą podróż! Kursy będą obsługiwane przez komfortowe, najwyższej jakości dwupokładowe autokary Astromega, tak uwielbiane przez naszych pasażerów. Dzięki dogodnemu rozkładowi jazdy, możliwe będzie odbycie podróży w ciągu nocy, by spędzić cały dzień w Budapeszcie, a potem wrócić do Polski kolejnym nocnym kursem. Dzięki temu bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat noclegowych można zaplanować niezapomnianą, nisko kosztową wycieczkę do tej niezwykle popularnej wśród Polaków europejskiej stolicy.”

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Budapesztu przez Radom, Kielce oraz Kraków będą realizowane codziennie z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska o godzinach: 8:00 oraz 17:45. Natomiast autokary jadące z Budapesztu wyruszą z przystanku na Dworcu Kelenfold vasutallomas M, przy ul. Etele tér o godzinach: 6:55 oraz 23:45.