PolskiBus – nowa strona internetowa

archiwum PolskiegoBusa

18 listopada PolskiBus.com uruchomił swoją stronę internetową w zupełnie nowej. Nowy wygląd zapewnia nowoczesną, przejrzystą oraz bardziej czytelną formę, która ma na celu zapewnienie pasażerom jeszcze szybsze i sprawniejsze korzystanie ze wszystkich oferowanych funkcji.

Serce całej firmy, czyli strona internetowa PolskiBus.com, pozostaje dostępna pod adresem www.polskibus.com z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcji. Na www.polskibus.com Pasażerowie znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące planowania i odbywania podróży czy udogodnień oferowanych przez przewoźnika, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. A wszystko to zaprezentowane w przystępnej i nowoczesnej formie. Ponadto od tej pory po zakończeniu procesu zakupowego Pasażerowie będą otrzymywali wyłącznie jednego maila z e-biletem, będącym fakturą VAT (a nie jak dotychczas dwie wiadomości).

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Rok 2015 jest dla nas wspaniałym okresem pełnym nowości i pozytywnych zmian. Nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwijamy, dlatego również nasza strona internetowa doczekała się odświeżenia. Staraliśmy się, aby była nowoczesna, przejrzysta i jeszcze bardziej przystępna dla wszystkich Pasażerów. Mamy nadzieję, że nowa wersja strony przypadnie do gustu naszym stałym oraz nowym klientom. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich sekcji i sprawdzenia, co nowego się pojawiło! A po wszystkim do rezerwowania biletów w niesamowicie atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.”