PolskiBus –linia z Rzeszowa do Berlina

archiwum PolskiegoBusa

Dotychczasowa linia z Rzeszowa przez Kraków do Wrocławia, dwa razy dziennie będzie przedłużona do stolicy Niemiec. Pozostałe kursy linii P14, tak jak dotychczas, zakończą swoją trasę we Wrocławiu.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com, powiedział: „Jest nam niezmiernie miło poinformować, że linia P14 staje się połączeniem międzynarodowym. Dzięki temu dajemy naszym pasażerom niepowtarzalną szansę odkrycia uroków Berlina w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystkim osobom, które chciałyby zwiedzić to przepiękne miasto przypominamy, że im wcześniej dokonają rezerwacji, tym cena będzie atrakcyjniejsza. Wyjątkowy Berlin w wyjątkowo niskiej cenie na pokładach bardzo komfortowych autokarów tylko z PolskiBus.com. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty”

Kursy PolskiBus.com z Rzeszowa do Berlina realizowane są z przystanku Dworzec Lokalny (daw. Podmiejski), znajdującego się przy ulicy Kasprowicza o godzinach: 08.40 oraz 18.40. Natomiast autokary jadące z Berlina w kierunku Rzeszowa, przez Kraków oraz Wrocław, odjeżdżają z dworca autobusowego ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 00.20 oraz 09.00.