PolskiBus – kursy z Gdańska do Berlina do końca września

archiwum PolskiegoBusa

Z powodu ogromnego zainteresowania nową wakacyjną linią P24 przewoźnik przedłużył realizację kursów aż do końca września.

Kurs poranny odjeżdża z Gdańska, z Dworca PKS przy ulicy 3 Maja 12 o godzinie 7:30, by o 16:20 znaleźć się w centrum Berlina. Kurs wieczorny wyrusza o godzinie 21:10, dzięki czemu pasażerowie dotrą na miejsce już o 6:00 rano. W podróż powrotną również można udać się rano lub wieczorem – wyjazd z Berlina z przystanku ZOB Masurenallee 4-6 o godzinie 09:00, przyjazd do Gdańska o 17:50 bądź wyjazd o 21:00 i przyjazd nad ranem o 05:50.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Linia P24 zdecydowanie przypadła do gustu naszym pasażerom i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zgodnie z wcześniejszymi obietnicami postanowiliśmy przedłużyć jej kursowanie. I to aż do końca września! Wydłużony okres kursowania wiąże się z nową pulą biletów w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Bilety można już rezerwować na naszej stronie internetowej www.polskibus.com.”